Autor Wątek: Przedszkola Wolsztyn  (Przeczytany 7189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

losiumen

• Newbie
  • *
Przedszkola Wolsztyn
« dnia: 08 Styczeń 2012, 17:48:49 »
Witam. na starym forum był chyba wątek o przedszkolach, ale tutaj nic jeszcze nie widzę. Pytanie moje do forumowiczów - jakie polecacie przedszkola dla 2 latka?

Wolsztynianka15

• Newbie
  • *
Odp: Przedszkola Wolsztyn
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2012, 18:57:40 »
Każdy ma inne doświadczenia w związku z przedszkolami jednak osobiście uważam ze przedszkole nr3 jest godne polecenia  jest od lat uważane za jedno z lepszych w naszym mieście.
jednak nie wiem czy przyjmą tam dziecko 2letnie
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2012, 19:01:16 wysłana przez Wolsztynianka15 »

wolsztynianka!

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2012, 22:42:39 »
Nie przyjmą.A w wieku 3lat się dostanie jak bedzie Pani miała wyjątkoweee szczęście.2latka i troche przyjmą do niedzwiadka.

Aguszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2012, 14:52:21 »
Czy ktoś mógłby podzielić się swoją opinią na temat Niedźwiadka i przedszkola Sióstr? Też mam problem gdzie wysłać 2-latka:( Na Komorowskiej ciężko się dostać-niestety.

aparatka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Styczeń 2012, 21:02:11 »
Jeśli chodzi o przedszkole dla dwulatka, to syn koleżanki chodzi do "Edukacji Smyka" na ulicy Asnyka. Tam przyjmują dzieci dwuletnie  :)

wolsztynianka!

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Styczeń 2012, 22:54:47 »
PLusy z niedzwiadka-mała grupa dzieci, jesli płacze nikt nie wywala Cie za drzwi,mozesz przyprowadzac w godzinach jakich chcesz.Minusy troszke higienicznych spraw, cena, sniadanka i podwieczorki przynosi dziecko,brak placu zabaw.To tak w skrocie:)

novaly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń 2012, 00:35:52 »
Siostry polecam z czystym sumieniem!!!! Śmiejemy się, że nasz syn odnalazł swoje miejsce na  ziemi ;) Siostry bardzo zaangażowane, co chwilę nowe atrakcje, czysto, schludnie....dzieciaki szczęśliwe. Rano nie ma problemów ze wstawaniem, a jak jest odbierany to pyta się dlaczego tak wcześnie?

Sharmel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Styczeń 2012, 13:19:22 »
Ja polecam żłobek na Komorowskiej, prawdą niestety jednak jest to, że do tej pory ( nie wiem jak będzie po zmianach) , bardzo trudno jest dostać tam miejśce - wręcz graniczy to z cudem. Przedszkole u Sióstr - znam wiele historii od środka - negatywnych i dlatwgo jestem na NIE!

novaly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Styczeń 2012, 21:36:47 »
można poprosić o argumenty na NIE , jeżeli chodzi o przedszkole u sióstr??? myślę, że wielu rodziców mogło by to zainteresowac. W końcu chodzi tu o dobro dzieci

Sharmel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Styczeń 2012, 07:55:12 »
Owszem, dobro dzieci zawsze jest na pierwszym miejscu. Nie dążę do tego, aby powstało jakieś zamięszanie z powodu mojego postu. Skoro synek jest zadowolony, to raczej nie ma się czym przejmować. Nie będę publicznie podawać argumentów na NIE. Moje  NIE ogranicza się do jednej najważniejszej tam osoby. I TYLE.

novaly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Styczeń 2012, 10:07:54 »
ok. dziękuję za odpowiedź:)

Aguszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Luty 2012, 13:59:04 »
 Też mam problem co zrobić z dwulatkiem...Byłam zobaczyć jak wygląda od środka przedszkole u Sióstr i w Niedźwiadku. U Sióstr schludnie i bardzo czysto, czego niestety nie mogę powiedzieć o Niedźwiadku. To takie moje pierwsze wrażenie... W lutym należy chyba już złożyć wniosek do żłobka na Komorowskiej. Nie wiem czy już wiadomo ile ten żłobek będzie teraz kosztował? Wydaje mi się że zmieniono tylko formę, a miejsc i tak więcej tam nie będzie:(