Autor Wątek: Kamień dekoracyjny  (Przeczytany 495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liber21

• Jr. Member
  • **
Kamień dekoracyjny
« dnia: 27 Czerwiec 2018, 21:30:04 »
Myślę, że bardzo ciekawym materiałem do wystroju wnętrz może być kamień dekoracyjny. Taki materiał w salonie może wprowadzić nam niesamowity, niepowtarzalny klimat i sprawić, iż będziemy się tam bardzo fajnie czuli. Zresztą wnętrze będzie też dzięki temu robiło pozytywne wrażenie na gościach. Co o tym sądzicie? Myślę o czymś takim jak poniżej.

grupka

• Newbie
  • *
Odp: Kamień dekoracyjny
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2018, 22:23:47 »
do dużych salonów pasuje kamień ale w pewnych miejscach typu przy kominku lub coś takiego. bo inaczej możesz przytłoczyć ścianami całe wnętrze. jednak bardziej uniwersalne i pewne są farby. jakbyś szukała bogatej gamy kolorów to sobie zobacz dulux 'kolory świata'. dużo ich mają

Rita

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień 2018, 10:25:13 »
Jak dla mnie kamień dekoracyjny to świetny dodatek do mieszkania. Przy czym jeżeli dodamy do niego niebanalne oświetlenie pokojowe sufitowe , dodatkowo podkręcimy efekt. Dzięki temu nasze mieszkanie będzie się fajnie prezentować, a jednocześnie pozostanie przytulne.

kosiarz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik 2018, 16:50:20 »
Bardzo nowoczesne rozwiazanie.

Marc28

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Październik 2018, 09:25:52 »
Też uważam, że to fajne i nowoczesne rozwiązanie. Bardzo dobrze może się prezentować w wysokich, przestronnych wnętrzach. Może to nadać wyjątkowego charakteru takiemu pomieszczeniu. Warto też zerknąć na różne aranżacje - http://stonemaster.pl/oferta/kamien-uniwersalny/. Niektóre prezentują się naprawdę rewelacyjnie :)

kosiarz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Listopad 2018, 21:15:46 »
Bardzo ciekawy efekt :)