Autor Wątek: Kamień dekoracyjny  (Przeczytany 692 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liber21

• Jr. Member
  • **
Kamień dekoracyjny
« dnia: 27 Czerwiec 2018, 21:30:04 »
Myślę, że bardzo ciekawym materiałem do wystroju wnętrz może być kamień dekoracyjny. Taki materiał w salonie może wprowadzić nam niesamowity, niepowtarzalny klimat i sprawić, iż będziemy się tam bardzo fajnie czuli. Zresztą wnętrze będzie też dzięki temu robiło pozytywne wrażenie na gościach. Co o tym sądzicie? Myślę o czymś takim jak poniżej.

grupka

• Newbie
  • *
Odp: Kamień dekoracyjny
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2018, 22:23:47 »
do dużych salonów pasuje kamień ale w pewnych miejscach typu przy kominku lub coś takiego. bo inaczej możesz przytłoczyć ścianami całe wnętrze. jednak bardziej uniwersalne i pewne są farby. jakbyś szukała bogatej gamy kolorów to sobie zobacz dulux 'kolory świata'. dużo ich mają

Rita

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Sierpień 2018, 10:25:13 »
Jak dla mnie kamień dekoracyjny to świetny dodatek do mieszkania. Przy czym jeżeli dodamy do niego niebanalne oświetlenie pokojowe sufitowe , dodatkowo podkręcimy efekt. Dzięki temu nasze mieszkanie będzie się fajnie prezentować, a jednocześnie pozostanie przytulne.

kosiarz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik 2018, 16:50:20 »
Bardzo nowoczesne rozwiazanie.

Marc28

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Październik 2018, 09:25:52 »
Też uważam, że to fajne i nowoczesne rozwiązanie. Bardzo dobrze może się prezentować w wysokich, przestronnych wnętrzach. Może to nadać wyjątkowego charakteru takiemu pomieszczeniu. Warto też zerknąć na różne aranżacje - http://stonemaster.pl/oferta/kamien-uniwersalny/. Niektóre prezentują się naprawdę rewelacyjnie :)

kosiarz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Listopad 2018, 21:15:46 »
Bardzo ciekawy efekt :)

nubarim11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Luty 2019, 12:58:52 »
Moja dekoracja to opiera się raczej na ozdobnych poduszkach zasłonach czy firanach. Ja nie chodzę po sklepach. Sama to szyje a wszystko co mi jest do tego potrzebne to kupuję na internecie na stronie sklep kaletniczy znajdziecie tutaj wszystkie akcesoria krawieckie i nie tylko w bardzo przyjaznych cenach dlatego warto zamawiać. Polecam.

kosiarz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Maj 2019, 15:25:49 »
Do rewitalizacji wnetrz trzeba miec odpowiednie podejscie. Wiele osob popelnia jeden podstawowy blad, patrzy tylko na koszta. W ten sposob mozna wyladowac jedynie z niesmakiem bo w ciagu kilku nastepnych latch jest duza szansa na kolejny remont. Tanie materialy wykonczeniowe maja to do siebie, ze przestaja byc ladne w dosc krotkim czasie. Czasami nawet w dniu zakupu moga sie nam do konca nie podobac jednak wybieramy je ze wzgledu na niska cene. Na dobra sprawe nie trzeba wiele wiecej doplacic by miec naprawde nowoczesne wnetrze. Spojrzcie chociazby na oferte jaka ma Paradyz - https://www.paradyz.com/produkty/plytki-imitujace-granit Mi bardzo przypadly do gustu ich plytki poniewaz lacza wysoki polysk z prestizem. Planuje wlasnie cos z tej kolekcji zastosowac przy kolejnej zmianie wnetrza :)