Autor Wątek: Kredyt na auto  (Przeczytany 290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liber21

• Jr. Member
  • **
Kredyt na auto
« dnia: 19 Kwiecień 2018, 12:14:30 »
Zastanawiam się nad zakupem nowego samochodu. Największą zagwozdkę mam z tym czy kredyt brać za pośrednictwem dealera - o tutaj https://www.nissanfinance.pl/ czy bezpośrednio szukać w banku. Mniej więcej jestem zorientowany jak to wygląda ale czy jesteście znaleźć tańszy kredyt niż warunki poniżej? Chodzi o typowy kredyt samochodowy.

- Okres kredytowania do 8 lat.
• Minimalny wkład własny 0%.
• Stała stopa procentowa.
• Spłata kredytu wraz z odsetkami w równych, miesięcznych ratach.
• Minimalna kwota kredytu wynosi 5.000 zł.
• Maksymalna kwota kredytu uzależniona jest od zdolności kredytowej Klienta i wartości przedmiotu kredytowania.
• Kredytowana opłata przygotowawcza.
• Kredytowane ubezpieczenie kredytobiorcy „RCI Bezpieczny Kredyt".
• Do umowy o kredyt niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia auto casco kredytowanego pojazdu.

satynowa

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt na auto
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwiec 2018, 19:18:35 »
Musisz się liczyć z tym że do rat doliczą opłatę przygotowawczą i jakieś tam ubezpieczenia. Może lepiej wziąć w banku w banku Raiffeisen kredyt gotówkowy na dowolny cel. Ominą cię te wszystkie obowiązkowe opłaty bo banku nie interesuje jak zagospodarujesz pożyczone pieniądze.

Marc28

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopad 2018, 17:14:54 »
Jesli chodzi o zakup samochodu w jakimś kredycie to ja zastanawiałem się nad Dacią i znalazłem bardzo fajną ofertę. Warto sobie zerknąć na to co proponują producenci - https://www.dacia.pl/finansowanie-serwis/oferta-finansowa.html . Myślę, że to bardzo ciekawa, szeroka propozycja :)

nubarim11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2019, 06:39:46 »
Jeśli chodzi o kredyty to moim zdaniem nie warto jest brać pierwszy lepszy. Na pewno podczas decyzji pomocne będą porównywarki takie jak ta wktorymbanku.pl , gdzie bez problemu można sprawdzić jakie warunki kto oferuje i wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie kredyt