Autor Wątek: pieniądze na wyjątkowe wydatki  (Przeczytany 561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Minut943

• Newbie
  • *
pieniądze na wyjątkowe wydatki
« dnia: 11 Listopad 2017, 16:27:21 »
Jestem dojrzałym mężczyzną, który ciężko pracuje, a zawsze brakuje pieniędzy do pierwszego. Dlatego często korzystam z usług szybka pożyczka Tylko biorę pożyczki pozabankowe, to idealna opcja dla każdego z nas... kalkulator kredytowy pozwoli nam dokładnie obliczyć idealne opcje kredytowe. Właśnie ostatnia pożyczki w firmie Aasa Polska jest najlepszą jaką otrzymałem, zero ukrytych kosztów, szybka decyzja, możliwość odroczenia spłaty... rewelacja !

Rita

• Jr. Member
  • **
Odp: pieniądze na wyjątkowe wydatki
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2017, 20:06:17 »
Niestety pewnie większość z nas, wcześnie czy później znajdzie się w sytuacji, kiedy to niezbędne będą określone wydatki. W związku z czym warto zwrócić uwagę na pożyczkę Karta Trzynastka http://www.kartatrzynastka.pl/. Możemy otrzymaĆ tutaj tak w zasadzie dodatkową pensję w wysokości do 3 tysięcy PLN i okresem spłaty 6 miesięcy lub dłuższym. Dodatkowo kwestie formalne nie są tutaj zbyt skomplikowane.

alama

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Luty 2018, 22:58:12 »
Wiadomo, że jak nie mamy oszczędności, to w sytuacjach kryzysowych trzeba posiłkować się kredytami czy pożyczkami. Na stronie https://www.finai.pl/blog/rankingi-kredytowe/ranking-kredytow-gotowkowych-wybierz-najlepszy-kredyt-luty-2018 jest dostępny ranking kredytów luty 2018 można sobie go przejrzeć, jak planujecie w najbliższym czasie wziąć kredyt. Zawsze trzeba dokładnie czytać umowy, zanim się podpisze taki dokument.

lokalizator

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwiecień 2018, 08:05:38 »
Jak się nie chce samemu oszczędzać to potem tak jest. Pomijaj sytuacje nagłe jak awaria itp, ale jak słyszę czasami, że ktoś bierze kredyt albo co gorsza chwilówkę na remont mieszkania, czy nowy sprzęt, to otwiera mi się scyzoryk w kieszeni. Serio tak trudno przed planowymi działaniami sukcesywnie odkładać nawet drobną sumę pieniędzy. Pół roku temu robiłem generalkę mieszkania i taka  fototapeta most wiszący, płytki, nowe meble do kuchni i malowanie korytarza poszło za gotówkę po kilku miesiącach odkładania. Można? Można.

satynowa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Lipiec 2018, 17:52:30 »
Żeby przerwać tą spirale zadłużenia weź konkretną pożyczkę z długim terminem spłaty. W banku Raiffeisen jest pożyczka nie oprocentowana którą można spłacać przez 2 lata. Rrso tylko 2,88%

Marc28

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Listopad 2018, 17:10:43 »
Zastanawiam się nad zakupem sprzętu budowlanego i chodzi mi o jakiś korzystny kredyt. Jeśli chodzi o przedmiot kredytowania to byłoby coś takiego - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/ladowarki-teleskopowe/ . Zastanwiam się przede wszystkim czy brać to w leasingu czy może w kredycie. Co o tym sądzicie?

nubarim11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwiec 2019, 20:16:23 »
Według mnie jeśli interesują was jakieś korzystne i warte uwagi chwilówki online, najlepiej zrobicie sprawdzając wcześniej jakiś rzetelny ranking takich produktów finansowych. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie jeśli zależy wam na tym aby pożyczyć pieniądze w możliwie jak najlepszy sposób i na najkorzystniejszych warunkach