General Category > Bazar

Ładowarka teleskopowa

(1/1)

Marc28:
Czy może ktoś byłby w stanie mi pomóc :) Chciałbym się dowiedzieć jakiej marki ładowarki teleskopowe cieszą się aktualnie największym uznaniem. Jeśli ktoś ma jakieś wyrobione zdanie to chciałbym czegoś się dowiedzieć o zaletach i minusach różnych marek.


Zastanawiałem się nad kilkoma rozwiązaniami, kilkoma firmami. Między innymi www.jlg.com.plTeż ze względu na to, że gwarantują szkolenie operatorów.


Z drugiej strony rozważam czy warto kupować sprzęt nowy czy może jednak zastanowić się nad czymś używanym. Sprzęt ma służyć w rolnictwie i powinien być odporny na ciężkie warunki pracy. Fajnie gdyby też serwis i obsługa były profesjonalne i tanie.

Liber21:
Myślę, ze bardzo dobrą opcją w tym wypadku może być sprzęt używany.
Możesz się zastanowić nad sprzętem który będzie dopasowany do Twoich oczekiwań.
To sprzet na tyle specjalistyczny, że polecam kontakt z kimś kto w temacie jest ekspertem.
Np tutaj - http://www.riwalpoland.pl/pl/sprzedaz/maszyny-uzywane. Myślę, że bardzo szybko ogarniesz temat i będziesz zadowolony.

Zerknij np na JLG 4014PS
Moim zdaniem bardzo uniwersalny sprzęt.

Udźwig maksymalny   4 000 kg
Maksymalna wysokość podnoszenia   13,7 m
Udźwig przy maksymalnej wysokości   1 750 kg
Udźwig przy maksymalnym wysięgu w poziomie   1 150 kg
Poziomowanie ramy   10 stopni
Szybkość działania teleskopu(teleskop wsunięty)   
unoszenie   13 s
opuszczanie   8 s
Szybkość teleskopowania   
wysuwanie   11 s
wsuwanie   11 s

alama:
Jakby ktoś z Was szukał takiego sprzętu, jak maszyny wiertnicze czy osprzęty typu podajniki ślimakowe,agregaty hydrauliczne, głowice wiercące, rury, przedłużki, rzućcie okiem na ofertę http://staltechnika.pl/pl/ . Ta firma wykonuje realizuje również zamówienia indywidualne, mogą wykonać urządzenie według projektu klienta, są terminowi.

Liber21:
Jeszcze zastanawiam się nad podnośnikami. Też fajnie jakby sprzęt był odporny na ciężkie warunki. Myślałem też wstępnie o JLG a konkretniej o czymś z tej listy - http://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-nozycowe/
Myślę, że wygląda całkiem interesująco, szukam tez alternatyw dla tego rozwiązania. Takich sensownych jeśli chodzi o cenę

Rozważam czy warto kupować sprzęt nowy czy może jednak zastanowić się nad czymś używanym. Sprzęt ma służyć w rolnictwie i powinien być odporny na ciężkie warunki pracy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej