Autor Wątek: Motoryzacja  (Przeczytany 2019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liber21

• Jr. Member
  • **
Motoryzacja
« dnia: 21 Grudzień 2016, 19:19:41 »
Myślałem ostatnio nad różnymi samochodami, które nadawałyby się do codziennych dojazdów do pracy. Zastanawiałem się nad czymś co może spełnić takie podstawowe wymagania ale przy okazji będzie bezawaryjne. Myślałem czy bardziej opłaca rzucić się na autko nowe ale w kredycie czy może zastanowić się nad czymś używanym. Myślałem np o takim autku jak to poniżej.

Marc28

• Jr. Member
  • **
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2016, 19:22:15 »
Moim zdaniem bardzo dobrą opcją jest też zakup Dacii.. Ostatnio przeglądałem różne modele tej marki i naprawdę można być pod wrażeniem kierunku w jakim idzie ta firma - http://www.dacia.pl/samochody-nowe/pelna-gama/. Na uwagę zasługuje np Duster... Wygląda naprawdę nieźle a przy okazji ma całkiem fajne osiągi. Jest to samochód zdecydowanie wart polecenia.. Bardzo w moim guście.

Liber21

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2017, 19:37:31 »
Wydaje mi się, że fajną opcją jest też Dokker Van. Oczywiście jeśli chodzi o samochody przeznaczone do pracy.
Bardzo podoba mi się jego wygląd. Jest naprawdę ładne jak na tego typu samochód. Zastanawiam się nad jego osiągami. Czy silnik jest wystarczająco ekonomiczny a zarazem dynamiczny..

satynowa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Luty 2017, 21:28:01 »
Moim samochodem marzeń jest porsche 911 można się nim przejechać po torze z motoprezent.pl

tomzszz

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Luty 2017, 22:14:30 »
Moim samochodem marzeń jest porsche 911 można się nim przejechać po torze z motoprezent.pl

A po co po torze i jeszcze za to placic, skoro mozna po normalnej drodze i za darmo?
Najciemniej pod latarnią.

lokalizator

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty 2017, 13:32:50 »
A ja mam już mój samochód marzeń, jest to BMW E36 coupe :D od zawsze chciałem mieć takie auto, dbam o niego jak mało kto, przynajmniej raz w miesiącu oddaję go do http://www.diamondcardetailing.pl/ aby wyczyścili mi w środku tapicerkę raz mi naprawiali lekko zarysowany lakier bo ktoś złośliwie tak myślę, na parkingu mi go zarysował i zrobili to tak fachowo, że nie ma nawet śladu :D

satynowa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Luty 2017, 12:21:34 »

A po co po torze i jeszcze za to placic, skoro mozna po normalnej drodze i za darmo?

a stać Ciebie na takie auto? jeśli tak to okey, mnie na pewno nie będzie stać jeszcze wiele lat :D
taka "impreza" jest dla tych którzy chcieli by usiąść za kierownicą takiego auta ale nie mają większych szans żeby sobie takie kupić

Saphis

• Newbie
  • *
    • lwia zmarszczka likwidowanie
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Luty 2017, 13:18:31 »
Moim zdaniem największą zaletą Dacii jest to, że nie ma w nich tyle elektroniki. Prostota! Jeżeli chodzi o samochód firmowy to moim zdaniem jest to świetny wybór. Aspekty ekonomiczne.. nie interesowałem się, ale dacia oferuje samochody z fabryczną instalacją LPG, więc wydatki na paliwo nie powinny być problemem. Nie wiem jak to wygląda w modelu, który podałeś.

hedamyn

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Luty 2017, 13:02:47 »
Ja uwielbiam VOLVO. Mam sentyment do tej szwedzkiej marki :) Pasjonuje się starymi samochodami (taki kultowy Fiat 126p). Porsche kupują bardzo bogaci ludzie, albo biorą w leasing...
Sprawdź, czy w ciąży możesz brać tabletki na łupież pstry - http://lupiez-pstry.net.pl/czy-w-ciazy-mozna-brac-tabletki-na-lupiez-pstry/

Liber21

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Luty 2017, 17:22:01 »
Cóż, takie marki to oczywiście cos niesamowitego :)
Ja nadal się zastanawiam nad kupnem Renault ale własnie w leasingu. Myślę, że to też może być całkiem dobra opcja.
Zastanawiałem się nad tym rozwiązaniem - http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/leasing
Tak własnie myślę czy lepiej może jednak kredyt?
Nie chciałbym też postąpić lekkomyślnie. Wiadomo, jest to opcja na wiele lat.

Marc28

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Marzec 2017, 16:38:03 »
Moim zdaniem renówki też wyglądają naprawdę nieźle..

Zresztą każdy nowy model wygląda pięknie a i osiągi są naprawdę niezłe. Coraz bardziej ekonomiczne te autka.

Antek ShakesFidget

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Marzec 2017, 01:28:00 »
Renówek nie polecam, bo ta elektronika cała w nich, to o zgrozo!

Liber21

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Wrzesień 2017, 18:55:03 »
Zastanawiam się nad zakupem nowego samochodu. Największą zagwozdkę mam z tym czy kredyt brać za pośrednictwem dealera - o tutaj https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie czy bezpośrednio szukać w banku. Mniej więcej jestem zorientowany jak to wygląda ale czy jesteście znaleźć tańszy kredyt niż warunki poniżej? Chodzi o typowy kredyt samochodowy.

Yertan

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Październik 2017, 15:39:28 »
Z samochodami to niestety jest tak, że czasem się psują... Tak jak mój ostatnio. Na szczęście znalazłem serwis https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/tylna-belka-peugeot/peugeot-206/  z dobrymi opiniami, który zajmuje się naprawą tylnej belki, ponieważ inaczej nie wiem jak bym sobie poradził!

Marc28

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Luty 2018, 18:39:54 »
Ten Peugeot to też faktycznie bardzo dobra opcja. Myślę, że też całkiem ciekawą opcją jest nowy Duster. To naprawdę piękny samochód a oprócz wyglądu ma jeszcze bardzo ciekawe osiągi i atrakcyjną cenę. Myślę, że warto pochylić się nad takim rozwiązaniem :)