Autor Wątek: Meble włoskie  (Przeczytany 1287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alama

• Newbie
  • *
Meble włoskie
« dnia: 28 Październik 2016, 16:03:48 »
 Jeżeli macie w planach remont i wymianę mebli, warto zajrzeć na stronę meble włoskie sklep, mają duży wybór mebli do kuchni, salonu, garderoby, biura, a także designerskich dodatków do domu. Cały asortyment pochodzi od renomowanych producentów, meble są trwałe i bardzo efektownie wyglądają.

kosiarz

• Newbie
  • *
Odp: Meble włoskie
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2016, 15:35:30 »
Orientujesz sie kolego ile kosztuje taka impreza? Nie wygladaja na tanie..

Minango

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2016, 09:51:45 »
Jeśli mowa już o meblach, to zapytam - robicie woskowanie mebli? Znajoma mówiła, że robiła i zastanawiam się, czy to taka powszechna praktyka.

karlos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Marzec 2017, 22:12:45 »
Wybór mebli do mieszkania nie jest łatwym zadaniem ze względu na to, że to zakup na lata. Przed dokonaniem wyboru, warto dokładnie obejrzeć wybrane meble, muszą być wytrzymałe i stylowe jednocześnie. Salon meblowy http://mebest.pl ma ciekawe propozycje, ich meble są wysokiej jakości, pochodzą od renomowanych producentów. Poza tym firma oferuje również bezpłatne konsultacje i pomoc projektantów Mebest.

Rita

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Październik 2017, 18:23:16 »
Powiem Wam szczerze, że sama jednak nie mogłabym sobie pozwolić na zakup takich mebli. Generalnie obecnie jestem na etapie wyboru mebli do kuchni. Nawet przeczytam jakiś czas temu ciekawy artykuł, dotyczący wyboru frontów kuchennych na https://sklep-meblowy-gama.pl/pl/content/225-meble-kuchenne-jakie-fronty-wybrac , jednakże nadal nie jestem zdecydowana. Jakie meble macie w swoich kuchniach i według Was dobrze sprawdzają się np. jeżeli chodzi o utrzymanie czystości.

Yertan

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Lipiec 2018, 23:13:26 »
Powiem wam szczerze, że przerabiałem wiele różnych wariantów aranżacji kuchni, ale najlepiej u mnie sprawdziły się Fototapety. Na prawdę dzięki nim udało mi się stworzyć fantastyczną przestrzeń, która zachwyca każdego kto się w niej znajdzie! Polecam wam zajrzeć do sklepu Dekowizja jeśli również szukacie takich dodatków!

kowalek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Sierpień 2018, 21:03:37 »
Ja tam zamiast mebli włoskich preferuję eleganckie fotele Chierowskiego lub inne meble z rodowodem z lat 60-tych i 70-tych.

Yertan

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Wrzesień 2018, 09:53:41 »
Muszę przyznać, że bardzo mi się te włoskie meble podobają :)

Marc28

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Wrzesień 2018, 19:52:09 »
Dokładnie, takie meble są naprawdę piękne. Bardzo ładnie można je zaaranżować w pomieszczeniu z ciekawymi elementami takimi jak na przykład kamień. Dokładnie chodzi mi o coś takiego - https://www.stonemaster.pl/oferta/styl-skalisty/ . Myślę, że znakomicie by się to prezentowało :) Przede wszystkim dodałoby charakteru pomieszczeniu i sprawiłoby, że stałoby się ono bardziej prestiżowe.

grupka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Styczeń 2019, 12:21:49 »
Ja myślę o meblach kuchennych pod zabudowę, żeby ukryć wszystkie sprzęty takie jak lodówka, zmywarka i szufladkowa zamrażarka kuchenna. Lepiej zapłacić więcej za meble a mieć wszystko tak jak się chce niż kupić gotowy zestaw i później narzekać.

nubarim11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Luty 2019, 19:33:08 »
Jeśli urządzacie swoje wnętrze to może się wam przydać strona http://nasze4katy.pl/jak-odmienic-wnetrze-zmieniajac-wylacznie-dodatki/ jest to poradnik z którego ja korzystałam i jestem bardzo zadowolona. Można skorzystać z ciekawych pomysłów czy porad dotyczących aranżacji wnętrz.  Bardzo ciekawe i przydatne. Polecam zajrzeć.