Autor Wątek: Nowa Myjnia Ehrle - Orlen wyjazd na Poznań  (Przeczytany 6167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NICO MEBLE

• Newbie
  • *
Nowa Myjnia Ehrle - Orlen wyjazd na Poznań
« dnia: 06 Grudzień 2011, 17:58:37 »
Witam,

zgodnie z zapowiedzią pragnę zaprosić Państwa do nowo otwartej myjni bezdotykowej samoobsługowej przy stacji benzynowej Orlen, przy wyjeździe na Poznań.
Cała automatyka jest taka jak na Orlenie wylot na Zieloną Górę czyli od lidera w branży - Ehrle.

Zapraszam.

Pozdrawiam Szymon

losiumen

• Newbie
  • *
Odp: Nowa Myjnia Ehrle - Orlen wyjazd na Poznań
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2011, 16:18:46 »
skorzystałem z nowej myjni i muszę powiedzieć, żeby dobrze samochód umyć to auto musi byc w miarę czyste:) Już myślałem, że moje auto jest tak zapaskudzone że nie idzie doczyścić, ale po mnie ktoś mył i też nie miał doczyszczone. Moze to jest kwestia środków do mycia może czego innego. Jezeli mamy świeże błoto na lakierze to ok, ale jak już jest "stare" to polecałbym najpierw jakąś myjnię gdzie recznie to usuną.

mamcia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2011, 16:31:13 »
polecam myjnie na Statoilu koło mleczarni  ;)
mój mąż myje tam  auto w weekendy i jest zadowolony  ;D
mówił ze chłopak który tam obsługuje zawsze mu auto zrobi na błysk  :) :) :)

kalasznikov`

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2011, 13:21:19 »
A ja polecam myjnię na Statoilu przy wylocie na Wschowę.
Umycie samochodu przy sprawnym poruszaniu się to kwestia 8 do 10zł.
Przy czym moje auto było bardzo zabrudzone :) a nie jak ktoś pisał wcześniej "w miarę czyste" ;D

NICO MEBLE

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudzień 2011, 22:30:34 »
Witam,

dzisiaj był u nas przedstawiciel dostawcy sprzętu Ehrle na obu myjniach. Zostały przeprowadzony pewne modyfikacje w lokalizacji przy stacji benzynowej Orlen wyjazd na Poznań, które jeszcze polepszą walory mycia. Od dzisiaj można tam myć nawet bardzo brudne auta w rozsądnym czasie z bardzo dobrym efektem. Pamiętajmy o myciu wszystkimi programami.

Bardzo zapraszam do mycia na naszych myjniach.

Dla zwolenników mycia auta na myjni szczotkowej zapraszam na myjnię przy stacji benzynowej Orlen wyjazd na Zieloną Górę.

Pozdrawiam Szymon

oski95

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudzień 2011, 22:39:47 »
faktycznie dzisiaj grzebali cały dzień :o była jakaś spora awaria :-[ ale byłem wieczorkiem i jest super, całkiem co innego niż kilka dni temu, dobrze że pilnują.
plus za rozmieniarkę - bardzo się przydaje nie trzeba latać po drobne na stację. ;D

fly_to_fly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Grudzień 2011, 17:28:53 »
Witam serdecznie,

niestety mam złe wspomnienia z wizyty na tej myjni. Raz, jeszcze przed wspomnianą wyżej wizytą panów serwisantów, auto mimo 10 min mycia i wszystkich programów nadal było brudne, dodatkowo podczas mycia woda leciała raczej słabo, a wąż cały się trząsł... tak jakby brakowało ciśnienia. Ale nie chciałem odrazu spisywać wszystkiego na straty. Po odczytaniu tutaj, że serwisanci odwiedzili myjnię i jest coś lepiej - wybrałem się tam, aby przed świętami lekko umyć autko... Wszystko było by ok - nawet jak podjechałem pod myjnię to był ktoś z obsługi w budynku z zapleczem... Więc pomyślałem, że tym razem musi być ok. - przeliczyłem się, pan sobie odjechał, ja już po myciu zasadniczym,zacząłem spłukiwanie........... i tu ZONK -  cała myjnia zgasła, woda przestała płynąć, zrobiło się ciemno i dupa - auto nie umyte, kasa przepadła, obsługi brak, nawet nigdzie nie ma numeru telefonu żeby zgłosić ten fakt. Dobrze wspominam stacje na POWODOWO - ale ta na POZNAŃ to jakaś fuszerka - przykro mi, że mam takie doświadczenia z tą myjnią - zapowiadało się fajnie.... !!!

andrzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Grudzień 2011, 19:28:59 »
Panie Szymonie dlaczego Pan poleca mycie wszystkimi programami,przeciez woskowanie za kazdym razem to porażka,zostaje póżniej tylko polerka ręczna bo  niedomyjemy pojazdu.Moze się Pan na swoim fachu zna,ale do mycia tez trzeba doswiadczenia,pozdrawiam ;)

NICO MEBLE

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Grudzień 2011, 20:32:58 »
Witam, 

polecam mycie woskiem zwłaszcza zimą ponieważ syntetyczny Nano-Wosk nanoszony ze zmiękczoną, gorącą wodą na powierzchnie pojazdu gwarantuje perfekcyjne zabezpieczenie i spływanie wody z lakieru. Dodatkowo syntetyczny Nano-Wosk poprawia efektywność pracy wycieraczek samochodowych podczas opadów deszczu.

Zdaniem dostawcy urządzeń jak i chemii nanoszenie wosku w rozsądnej ilości przy każdorazowym myciu nie jest groźny dla powłoki lakieru. Woskowania ręcznego czy też na gorąco przez lakiernika nie możemy porównywać z woskiem nakładanym z lancy bez wcierania przez kilka minut.

Bardzo dziękuję za wnikliwe pytania.

Pozdrawiam Szymon

oski95

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Grudzień 2011, 20:44:59 »
halo Fly-to-fly > jak był zanik napięcia to każde elektryczne urządzenie przestanie działać, telewizor bez prądu też nie pogada, widać masz pecha, a na (powodowie) jest ta sama technologia,

co do wosku - to faktycznie zimą warto stosować częściej niż latem, ale obowiązkowo trzeba spłukać progr.4 wodą zdeminaralizowaną, dodatkowo autko pachnie tak że w garażu czuć na drugi dzień,

dla mnie bomba ;D

DragonFly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Grudzień 2011, 13:07:06 »
Bylem dziś na myjni. Wg mnie SUPER. Program 4 (woda zdemineralizowana - obowiązkowa) Myślę, że myjnia godna polecenia

andrzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Czerwiec 2012, 09:07:45 »
Wczoraj wieczorem myłam samochód i do dzisiaj zostały krople wody,porażka nie wspominając o kiepskim odkurzaczu :)

polkoi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Czerwiec 2012, 11:31:51 »
juz lepiej na statoil jezdzic ja swojego busa przy -10 zdolalem ladnie wypucowac probowalem myc na orlenie na probe kiepska myjka brak cieplej wody nie polecam ;D ;D

Marian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Czerwiec 2012, 12:06:25 »
tez myjni na orlenie nie polecam anie jednej ani drugiej moi znajomi tez maja takie zdanie

mamcia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Lipiec 2012, 08:18:54 »
a ja polecam  MYJNIE na statoil koło mleczarni.. :)

myje auto w wekeend, i Lechu zawsze mi go super wypucuje !!!

polecam ;)