Autor Wątek: krem odżywczy  (Przeczytany 602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Minango

• Newbie
  • *
krem odżywczy
« dnia: 10 Wrzesień 2016, 03:33:56 »
co to jest tak właściwie "krem odżywczy"? jakie działanie ma taki krem? parę koleżanek powiedziało, że powinnam stosować, a ja właściwie nie wiem, o co w tym chodzi i co powinnam kupić, a głupio mi zapytać koleżanek :D

ella87

• Newbie
  • *
    • pożyczka gotówkowa online
Odp: krem odżywczy
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Wrzesień 2016, 11:44:37 »
Krem odżywczy to krem, który regeneruje, nawilża i koi skórę twarzy

Darioslawa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Wrzesień 2016, 09:18:31 »
Może chodziło im o krem odżywczy z Mixy, tu go znajdziesz https://www.mixa.pl/produkty/twarz/ Taki krem przede wszystkim nawilża, regeneruje, ogólnie rzecz ujmując - odżywia. Jeśli masz jakieś podrażnienia, to je załagodzi. 

alama

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Grudzień 2018, 02:43:27 »
Ja szukałabym w sieci, w sklepach internetowych zawsze jest większy wybór i jest dużo taniej, niż w stacjonarnych sklepach. Sprawdźcie sobie na przykład tą drogerię https://www.maxdrogeria.pl wybór mają duży, sprzedają kosmetyki naturalne, bardzo dobre jakościowo. Ceny też mają przystępne i szybko realizują zamówienia, co też jest ważne.

nubarim11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maj 2019, 09:03:25 »
Ja niedawno szukałam jakiegoś nowego kremu dla siebie i muszę wam powiedzieć, że bardzo dobry i do tego co najważniejsze naturalny krem do twarzy znalazłam w sklepie Novakosmetyki. Mają tutaj na prawdę bardzo duży wybór takich kosmetyków i moim zdaniem warto jest do nich zajrzeć jeśli szukacie właśnie takich produktów

kracz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Sierpień 2019, 11:44:57 »
Taki naprawdę odżywczy i nawilżający to After Workout krem. Dowiedziałem się o nim jak trenowałem na siłowni i mi popękały dłonie. Kolega mi dał trochę. następnego dnia już sobie zamówiłem swoją tubkę. działa genialnie, łagodzi podrażnienia, oczyszcza rany i regeneruje naskórek. dwa dni i pęcherza nie ma serio.