Autor Wątek: Imprezy w Wolsztynie  (Przeczytany 2405 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ros

• Newbie
  • *
Imprezy w Wolsztynie
« dnia: 22 Lipiec 2014, 06:23:48 »
Witam,
chciałbym zwrócić uwagę na brak informacji dotyczących planowanych imprez w mieście Wolsztyn i jego okolicach oraz związanych z Wolsztynem odbywających się poza naszym powiatem czy gminą.
Większość informacji pojawia się dopiero po zakończonej imprezie w formie reportażu lub sprawozdania. Na stronie wolsztyn.pl jest zakładka "IMPREZY", ale nie jest zupełnie aktualna. Nie ma na niej żadnych informacji, a idealnie byłoby mieć takowe dostępne w jednym miejscu.
Jako mieszkaniec Wolsztyna chętnie uczestniczył bym w wielu imprezach, ale niestety często dowiaduję się o nich po fakcie...

EchaRegionu.pl

• Newbie
  • *
Odp: Imprezy w Wolsztynie
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2014, 11:54:52 »
Zapraszamy na naszą stronę. Prowadzimy kalendarz nadchdzących wydarzeń w regionie (Wolsztyn, Grodzisk Wlkp, Nowy Tomyś, Kargowa). Przy okazji apelujemy do organizatorów imprez o nadsyłanie informacji o planowanych wydarzeniach! Wpis do naszego kalendarza jest darmowy!
http://echaregionu.pl

Yertan

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwiec 2018, 11:04:29 »
Fajna sprawa takie imprezy w mieście, ale wydaje mi się że świetnym pomysłem byłoby zorganizować na takim evencie jakieś ciekawe zdjęcia z powietrza. Można by było wtedy wykorzystać te ładne i interesujące ujęcia w reportażach. Co wy o tym sądzicie?

Rita

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Lipiec 2019, 10:40:26 »
To prawda. Przy czym bardzo często trzeba zorganizować jakieś spotkanie dla pracowników, tak żeby np. bardziej zintegrować ludzi. Bardzo pomocna w takim przypadku może okazać się np. taka agencja eventowa z Wrocławia . Zakres ich działania jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. team building, gale i jubileusze, pikniki firmowe oraz wiele innych propozycji, przy czym zawsze są one niezapomnianym przeżyciem:).

Liber21

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sierpień 2019, 15:34:38 »
A ja zastanawiam sie gdzie zorganizować jakieś fajne urodziny mojemu dzieciakowi. To 8 latek, inni będą w podobnym wieku. Szukam po necie i w sumie nie jest łatwo. Trochę ciężko znaleźć jakieś takie miejsce typowo dla dzieci. Myślałem o czymś w takim stylu - https://ancymondo.pl/ancyfigle/orle-gniazdo-na-wiezy . Co o tym sądzicie? Znajdzie się coś?