Autor Wątek: parking koło intermarche  (Przeczytany 6432 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mamcia

• Newbie
  • *
parking koło intermarche
« dnia: 06 Grudzień 2011, 08:29:42 »
płatny parking pod marketem  Intermarche!!! >:(
SZOK.. :o

andrzia

• Newbie
  • *
Odp: parking koło intermarche
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudzień 2011, 10:15:18 »
miesiąc temu ochroniarz chciał 5 zł za 15 minut parkowania ,bo niebyłam w markecie,utargowałam na 2 złote. :)Czy pobieranie tych opłat jest legalne? :D

Dario

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudzień 2011, 11:50:05 »
Racja SZOK. Ja byłem pierwszy dzień jak to wprowadzili. Parkowałem na tym parkingu, nie było żadnego oznaczenie (teraz już jest) chciał mi dowalić 4 złote, ale nie zgodziłem się - pytam gdzie jakieś oznaczenie? A on mi mówi że jeszcze nie ma bo to dopiero pierwszy dzień. To ja ładnie podziękowałem za rozmowę i odjechałem. Nie będą nabijać ludzi w butelkę.

Edyta

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Grudzień 2011, 14:18:48 »
Informacje ( tablice ) pojawiły sie ok 2 tyg przed terminem obowiązywania tego regulaminu. Jest to teren prywatny więc mają prawo do dysponowania swoją własnością w/g własnego "widzimisia". Nikogo nie powinien dziwić fakt, że właściciel chce zapewnić swoim klientom miejsce do parkowania. Wiele osób zostawiało tam auta i szło do pracy lub na kilka godzin do miasta. Teraz przynajmniej nie mam kłopotu ze zrobieniem zakupów. Najpierw Intermarche, rachunek ze sklepu zostawiam w widocznym miejscu w aucie i mam godzine na zakupy w innych sklepach.

DragonFly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Grudzień 2011, 21:22:38 »
Ja ze 2 tygodnie temu za wypłacenie z bankomatu PKO też zapłaciłem 5 zł i  to wcale nie prowizji dla PKO ;-) trochę uważam przesada, może wyciągi PKO też mogliby honorować :-)

Guerrier

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudzień 2011, 18:19:16 »
Ja ze 2 tygodnie temu za wypłacenie z bankomatu PKO też zapłaciłem 5 zł i  to wcale nie prowizji dla PKO ;-) trochę uważam przesada, może wyciągi PKO też mogliby honorować :-)

Trzeba było stanąć przy Biedronce bo przecież tam znajduje się bankomat i byłoby po kłopocie... ;)  Uważam, iż bardzo dobrze zrobili wprowadzając te opłaty, bo chcąc zrobić zakupy w Marche, niejednokrotnie nie było gdzie zaparkować, gdyż wiara zostawiała tam swoje auta i szła do miasta na zakupy...
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2011, 18:21:56 wysłana przez Guerrier »

Madzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Grudzień 2011, 22:20:29 »
Wolsztyn bogatym miastem jest. Płaćmy za wszystko. Czekam tylko aż wstawią bramkę koło straży pozarnej. Dlaczego mielibyśmy np. chodzić na zakupy czy na spacer za darmo?

Guerrier

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Grudzień 2011, 00:08:34 »
Madzia chyba nie zrozumiała problemu...

Agata781

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Grudzień 2011, 09:01:33 »
Chyba że Madzia pisze o tym parkingu który znajduje się przy straży na łąkach.To wtedy ma to sens...Choć skrajnie irytuje mnie to że ludziska potrafią tam zastawić samochodami nawet chodnik.I to na całej długości.

DragonFly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Grudzień 2011, 14:01:22 »
Guerrier - zgadzam się z Tobą. Te same samochody przez cały dzień, a klienci niech noszą siatki przez pół miasta. Masz pewnie rację - skoro PKO płaci pewnie jakieś pieniądze Biedronce to trzeba jechać na ich parking ;) choć nie wiem dlaczego wolę parking InterMarche

novaly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Grudzień 2011, 21:51:02 »
Z tego co wiem, właściciel zrobił parking płatny, bo klienci skarżyli się na brak miejsc. Parking jest bezpłatny dla klientów intermarche, avansa i odzieży używanej- wystarczy że ma się potwierdzenie zakupów w tych trzech punktach sprzedaży. W sumie się nie ma co dziwić bo większość miejsc parkingowych w mieście jest płatna...

marex59

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Grudzień 2011, 06:32:02 »
Tylko że jak wchodzę do avansa to wcale nie muszę tam nic kupywać a jedynie rozejrzeć się w cenach i to dotyczy innych tam sklepów.Mimo to że jestem potencjalnym klientem sklepu to i tak muszę zapłacić za parking bo cieć pilnujący chce paragon zakupu.Trochę to jest jeszcze niedograne.

C-zt!

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Grudzień 2011, 08:24:15 »
Jeśli nic nie kupujesz to podchodzisz do kasy i prosisz o potwierdzenie twojego przebywania w sklepie... albo biegniesz kupić chleb do inter marche i zgarniasz paragon :D

marex59

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Grudzień 2011, 10:19:58 »
Potwierdzenie przebywania w sklepie a co to jest  , czy przy kasie mają takie druczki ścisłego zarachowania do wypełnienia ? no przecież to paranoja się robi.

novaly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Grudzień 2011, 10:23:06 »
Wystarczy jak się ma np pieczątkę np. z Avansa pomimo że nie zrobiłem zakupów. Myślę, że nie chodzi tu o zbijanie fortuny na parkingu tylko na ułatwieniu klientom parkowania... nawet jeżeli przychodzę tylko oglądać produkty i nic nie kupuję.