Autor Wątek: Jak oszczędzić na zakupach?  (Przeczytany 3492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thin

• Newbie
  • *
Jak oszczędzić na zakupach?
« dnia: 14 Czerwiec 2016, 21:30:57 »
Macie może jakieś swoje metody? Ja zawsze czekam na jakieś sezonowe obniżki i tym sposobem udało mi się już sporo rzeczy (ciuchów precyzyjnie rzecz ujmując) nabyć w całkiem okazyjnych cenach. Teraz przymierzam się do czegoś bardziej eleganckiego jeśli chodzi o okrycie wierzchnie, a że widzę iż ceny spały (dowód: https://www.lancerto.com/kurtki-plaszcze.html) to przymierzam się do zakupów. Znacie jakieś klepy z takiego rodzaju modą męska? Będę bardzo wdzięczny? No i napiszcie jakie Wy macie sposoby na tańsze zakupy - ja jeszcze korzystam z kuponów rabatowych, ale raczej "czyham" na przeceny.

kosiarz

• Newbie
  • *
Odp: Jak oszczędzić na zakupach?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Sierpień 2016, 15:14:55 »
Na internecie mozna rzeczywiscie znalezc mnostwo ciekawych promocji.

mariamore

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpień 2016, 14:24:36 »
Kupuj tam, gdzie najtaniej

Na zakupach w hipermarkecie można zaoszczędzić nawet 30 procent w porównaniu do
zakupów robionych w osiedlowych sklepach. W hipermarketach czeka wiele okazji
cenowych i promocji, zwłaszcza w okresach przedświątecznych. Zwracaj uwagę na oferty
typu "2 w cenie 1", "gratisy" i specjalne obniżki.
Jeśli chcesz zaoszczędzić na wydatkach na ubrania, sprzęt elektroniczny czy kosmetyki,
korzystaj z ofert sklepów internetowych. Oszczędności, w porównaniu z zakupami w
tradycyjnych sklepach, mogą wynieść od kilku do kilkudziesięciu procent. W znalezieniu
najkorzystniejszej oferty zakupu, pomocne będą porównywarki cen, jak Ceneo.pl czy
Nokaut.pl, gromadzące oferty wielu sklepów internetowych. Odwiedzaj serwisy aukcyjne,
np. Allegro.pl, gdzie nie tylko korzystnie kupisz, ale możesz także sprzedać.

Minango

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień 2016, 19:12:26 »
Ja wiem, że nie warto oszczędzać na kurierze, bo wtedy te zakupy mogą w ogóle nie dojść :P Jak już zamawiacie coś, to poproście o przesyłkę dhl-em https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html Ja kiedyś zamówiłam paczkę w innej firmie i tygodniami starałam się o odszkodowanie, bo doszła w tragicznym stanie.

tomzszz

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Wrzesień 2016, 22:47:13 »
Ja wiem, że nie warto oszczędzać na kurierze, bo wtedy te zakupy mogą w ogóle nie dojść :P Jak już zamawiacie coś, to poproście o przesyłkę dhl-em https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html Ja kiedyś zamówiłam paczkę w innej firmie i tygodniami starałam się o odszkodowanie, bo doszła w tragicznym stanie.

Zakupiony laptop dojechal DHL'em w otwartym pudelku, z fizycznie uszkodzonym wyswietlaczem. Sami, przed dostarczeniem powiadomili, ze do uszkodzenia doszlo z ich winy, i ze probowali "naprawic". Kurier usilowal dostarczyc za wszelka cene, a ze przesylka adersowana byla na adres firmowy, to wcisnal byle komu, byle by miec potwierdzenie odbioru.
Najciemniej pod latarnią.

kostka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudzień 2016, 14:54:24 »
Kupując w sieci można sporo zaoszczędzić, w sklepach internetowych zawsze jest taniej i wybór jest zdecydowanie większy. Teraz wiele osób kupuje prezenty świąteczne, w zasadzie im szybciej tym lepiej. Dobrym pomysłem na prezent mogą okazać się książki, Aros to tania księgarnia internetowa, mają bardzo duży wybór tytułów, teraz są rabat do 30% także warto skorzystać.

kataksja

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Grudzień 2016, 21:46:42 »
programy lojalnościowe - fajna opcja

alama

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Grudzień 2016, 18:48:51 »
Zakupy w sieci to dobra opcja, bo można sporo zaoszczędzić. Jakby ktoś z Was mieszkał w UK i szukał książek po polsku, warto przejrzeć sobie księgarnię https://www.rewolucja.co.uk mają duży wybór książek w dobrych cenach. Sprzedają też puzzle i polskie gry planszowe, w przypadku większych zakupów, dostawa jest darmowa.

kracz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Grudzień 2016, 21:02:35 »
Kupować tam gdzie najtaniej :) tak najłatwiej zaoszczędzić. Ostatnio kupowałam dla mamy prezent - czajnik raven, za 99 zł udało się dostać a w innych sklepach taki sam nawet o połowę drożej widziałam. I pewnie bym kupiła gdybym nie znalazła tego w Euro.

Marc28

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Grudzień 2016, 19:26:41 »
Zastanawiam się jak to wygląda jeśli chodzi o płytki w przedpokoju. Myślałem nad tymi z paradyża. Dokładnie chodziło mi o takie rozwiązanie: https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki--przedpokoj .
Czy miałyście może doświadczenie z tymi produktami? Zastanawiam się czy z tego skorzystać czy może szukać w innym miejscu.
Przekonuje mnie głownie łatwość sprzątania przy takim rozwiązaniu ;) Wcześniej miałem imitację paneli i jakoś średnio się to sprawdzało. A jakie jest wasze zdanie? ma któreś z was takie płytki? Zmywają się łatwo? Fugi nie brudzą się za bardzo?

karlos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Grudzień 2016, 01:57:05 »
Sklepy internetowa są dobrym rozwiązaniem, w ten sposób można naprawdę sporo zaoszczędzić. Jeżeli ktoś z Was szukałby ubrań w dobrych cenach, warto przejrzeć sobie ofertę http://dstreet.pl/pol_m_ODZIEZ-MESKA_Marynarki-166.html - znajdziecie tam produkty pochodzące wyłącznie od europejskich dostawców. Ja robię dużo zakupów w sieci, jest też większy wybór.

jarkap94

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Luty 2017, 13:32:08 »
Planowanie obiadów i ogólnie posiłków jakie będą w ciągu tygodnia robione. Kupowanie tylko tych które są potrzebne. Dzięki temu wyrzuca się dużo mniej jedzenia!

jadzkaa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Czerwiec 2017, 17:46:48 »
Ostatnio stanęłam przed wyborem wózka dziecięcego, możliwości jest wprawdzie dużo, ale ceny niektórych modeli są kosmiczne. Moim zdaniem warto zwracać większą uwagę na produkty od polskich producentów, odkryłam wózki z Adamexu, za model Vicco dałam niecałe 1600 zł a jest bardzo wygodny i wytrzymały. Stąd moja rada, zanim zdecydujecie się wydać pieniądz, rozejrzyjcie się, bo rzeczy od polskich producentów są równie dobre, a na pewno będą trochę tańsze. Trzeba oszczędzać to nie ulega wątpliwości, posiadanie gotówki na czarną godzinę, daje poczucie bezpieczeństwa.

turysta

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Lipiec 2017, 05:18:05 »
Ja bardzo lubię czytać. A wiadomo książki są drogie. Dlatego szukam w internecie tanich księgarni wysyłkowych. Trafiłem tu  http://bonito.pl/   Jest to księgarnia oferująca duże rabaty na swoje książki. Dodatkowo osoby posiadające liczną rodzinę mogą założyć kartę dla rodziny i zyskać dodatkowe 5% rabatu. W ten sposób można znacznie zaoszczedzić na zakupie książek czy podręczników szkolnych dla dzieci.

rolski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Wrzesień 2017, 16:02:42 »
Korzystac z serwisow do szukania rabatow ;)