Autor Wątek: Szkolenia biznesowe - warto brać w nich udział?  (Przeczytany 791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alama

• Newbie
  • *
Szkolenia biznesowe - warto brać w nich udział?
« dnia: 30 Marzec 2016, 17:35:10 »
U nas w firmie najprawdopodobniej organizowane będą szkolenia, zastanawiam się w jakie rozsądniej byłoby zainwestować?

karlos

• Newbie
  • *
Odp: Szkolenia biznesowe - warto brać w nich udział?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marzec 2016, 20:56:28 »
Przede wszystkim inwestuj w szkolenia z obsługi klienta i zarządzania czasem. Takie umiejętności są przydatne, dzięki temu praca jest bardziej wydajna i pracownicy są bardzie zadowoleni. Wydaje mi się, ze warto byłoby wziąć pod uwagę także szkolenia z umiejętności osobistych typu asertywności, radzenie sobie ze stresem czy rozwiązywanie konfliktów. Rzuć okiem na tę stronę, znajdziesz tam między innymi szkolenia z obsługi klienta, negocjacji, komunikacji oraz rozwoju osobistego.

denis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2016, 15:19:11 »
Warto inwestować w szkolenia zawodowe, to nie ulega wątpliwości. Według mnie, aby biznes mógł się rozwijać, trzeba stale podnosić swoje kwalifikacje i liczyć się w nowościami, jakie pojawiają się na rynku. Jeśli szukacie wsparcia dla swojego biznesu, może zainteresuje Was oferta firmy Seka, oni oferują doradztwo w zakresie prawa pracy, projektów unijnych, podatków, rachunkowości, organizują szkolenia biznesowe.

nubarim11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lipiec 2019, 10:06:00 »
Jeśli chodzi o jakiekolwiek szkolenia, to od siebie mogę wam polecić abyście zajrzeli tutaj http://rabano.com.pl/terminy-szkolen-f-gazy/ . Dostepne są tu szkolenia między innymi z f gazy oraz wiele szkoleń BHP. Na pewno znajdziecie coś dla siebie, więc koniecznie sprawdźcie dostępną ofertę