Autor Wątek: Rocznica ślubu-prezent  (Przeczytany 3659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

U2ner

• Newbie
  • *
Rocznica ślubu-prezent
« dnia: 27 Grudzień 2015, 11:50:07 »
Cześć ;) Planuję kupić gustowny zestaw porcelany dla rodziców z okazji rocznicy ślubu. Jaka firma ma najładniejsze i nie najdroższe ? Lepiej kupić w sklepie stacjonarnym czy przez stronę internetową?
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2015, 10:30:34 wysłana przez M. »

Kajarka

• Newbie
  • *
Odp: Rocznica ślubu-prezent
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2016, 13:02:57 »
Naprawdę chcesz im kupować porcelanę? Przecież ludzie, którzy prowadzą gospodarstwo domowe na pewno obrośli w mnóstwo talerzyków, miseczek, łyżeczek z motywem konwalii itp. Może skonsultuj to z nimi jednak.
My swoich wysłaliśmy do SPA - bardzo fajny hotel, dobra restauracja, ładne otoczenie: las, staw. Do dyspozycji mieli basen, sauny, fitness, kręgle, nawet kort tenisowy - wrócili bardzo zadowoleni. Może warto coś takiego rozważyć?

« Ostatnia zmiana: 26 Luty 2016, 15:16:25 wysłana przez M. »

Minango

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marzec 2016, 03:02:48 »
Na rocznicę trzeba zrobić coś smacznego! Na przykład taka zupa krem z pora http://www.codogara.pl/3642/arcyprosta-zupa-krem-z-pora Odwdzięczysz się za lata gotowania tobie ;)

Ola26

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Marzec 2016, 18:05:52 »
zafundować wycieczkę:)jeśli mało podróżują

kracz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marzec 2016, 20:50:48 »
mojej żonie na rocznicę ślubu kupiłem zestaw bielizny, biustonosz http://www.kinga.com.pl/biustonosze plus piękne figi :) była przeszczęśliwa :)

sama

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Czerwiec 2016, 21:03:03 »
Osobiście jestem fanką kosmetyków (tych najwyższej jakości) i to najczesciej daje w prezencie bliskim (precyzując: najbliższym: mama , tata, siostra, brat). Ja zawsze pytam co chcą dostać (jaki typ kosmetyków). Uważam że inwestycja w siebie i swój wygląd tez jest ważna, może nie najważniejsza w życiu ale jednak istotna, kiedy mają zadbać o sobie jak nie teraz gdy wreszcie mają czas i mniej obowiązków? Ja w każdym razie mam takie podejście. Najczęściej kupuje kosmetyki marki PAT&RUB bo są w 100% naturalne a ja chce dawać moim bliskim tylko to co jest najlepszej jakości.

szajan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Lipiec 2016, 18:04:19 »
Może jakąś biżuterię w Łodzi na rocznice.

calinex

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Sierpień 2016, 18:14:27 »
Możesz kupić szlafroki dla niej i dla niego. Można znaleźć w necie takie zestawy, ładnie zapakowane. Myślę, że to jest fajny prezent. Albo trochę droższa wersja to ich portret.są takie firmy do których wysyłasz zdjęcie, a oni w przeciągu tygodnia przysyłają ci portret. fajna pamiątka na całe życie

oleska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Listopad 2016, 13:47:46 »
Ja ostatnio mamie na urodziny kupowałam tutaj http://ekskluzywna.pl/szlafroki-damskie szlafrok, więc może i ty pomyśl o takim praktycznym prezencie. A tacie jakaś fajną koszulę na wyjście?

kosiarz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Listopad 2016, 15:35:05 »
Mysle ze taki prezent w zupelnosci wystarczy.

kireks

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopad 2016, 14:34:12 »
Może jakaś szczoteczka soniczna? To ostatnio bardzo popularny temat, a ludzie coraz większą uwagę przywiązują do wyglądu.

karlos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Styczeń 2017, 01:19:03 »
Moim zdaniem dobrym pomysłem na prezent może okazać się jakiś gadżet erotyczny, dla kobiety dobrym rozwiązaniem będą kulki gejszy, które nie tylko urozmaicą życie seksualne, ale pozytywnie wpłynął na zdrowie. Mocne mięśnie Kegla to łatwiejszy poród i lepsze doznania w łóżku i to dla dwojga partnerów. Na Sexownysklep.pl znajdziecie duży wybór gadżetów erotycznych w dobrych cenach, do wyboru jest sporo metod płatności, produkty pochodzą od renomowanych producentów, także są bezpieczne.

satynowa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Styczeń 2017, 17:28:22 »
Na pewno wspólny wyjazd to jest to! Będzie romantycznie i .... trochę adrenaliny jeśli się na taki wyjazd zdecydujecie http://motoprezent.pl/jazdy-w-prezencie/weekendy-motoprezent/, ja bym się nie wahała ani chwili i rezerwowała :)

marcelinka93

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Luty 2017, 09:41:26 »
Ja polecam albo wyjazd wspólny do SPA albo w miejsce gdzie oboje marzyliście.

Rita

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Maj 2017, 21:09:07 »
Taki wyjazd do spa to jednak spory wydatek. Dlatego też powiem szczerze, że sama jednak postawiłabym na taki upominek jak np. jakiś ciekawy album. Bardzo fajne,a zarazem tanie książki  można kupić w księgarni internetowej Bonito. Co więcej mamy tutaj do wyboru ogromną ilość tytułów, przy czym ceny książek w tym miejscu są najlepsze na naszym rynku. Warto tutaj wspomnieć, że księgarnia ta działa już od 11 lat, koszty wysyłki w jej przypadku są niskie, a dodatkowo książki możemy odebrać także osobiście, odwiedzając jeden z 19 punktów odbioru osobistego w Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu jak również Katowicach.