Autor Wątek: Sylwester 2011/2012  (Przeczytany 3474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Check

• Newbie
  • *
Sylwester 2011/2012
« dnia: 28 Listopad 2011, 18:26:25 »
Chciałbym, abście napisali gdzie w samym Wolsztynie jak i w jego okolicach można spędzić sylwestra w jakimś lokalu/salce na wiosce. Cena od pary interesuje mnie od 150 do 280 zł. Na kieszeń studenta to i tak jest spora kwota. Więcej nie mam zamiaru wydawać, a sam lokal nie musi być jakiś wypasiony, bo do takich będzie przychodziła sama arystokracja. 
Pozdrawiam ;)

marta30

• Newbie
  • *
Odp: Sylwester 2011/2012
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Listopad 2011, 09:57:42 »
zawsze zastanawia mnie czemu nikt w okolicy nie zrobi sylwestra dla singli ,
Niektórzy " samotni"nie mają ochoty być u znajomych na "przyczepke "i  nie chcą czuć się dziwnie wśród par  i wtedy siedzą samotnie w domach , a wtedy powinno się bawić i szaleć .
Taki sylwester dla singli to fajna okazja żeby poznać kogos .Może ktoś pomyśli nad czymś takim .Jest taka stronka gdzie organizują rózne wycieczki, weekendy ,święta a nawet bale sylwestrowe dla samotnych ale to są ceny nie dla takich "zwyczajnych" ludzi więc co pozostaje Wolsztyńskim singlom i singielkom ... kanapa pilot i nudny program w tv ;-)

dj_maras

• Newbie
  • *
    • KPR WOLSZTYNIAK WOLSZTYN
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad 2011, 14:13:37 »
marta bierz kolege i idzcie razem...

kalasznikov`

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Grudzień 2011, 20:11:16 »
zawsze zastanawia mnie czemu nikt w okolicy nie zrobi sylwestra dla singli ,
Niektórzy " samotni"nie mają ochoty być u znajomych na "przyczepke "i  nie chcą czuć się dziwnie wśród par  i wtedy siedzą samotnie w domach , a wtedy powinno się bawić i szaleć .
Taki sylwester dla singli to fajna okazja żeby poznać kogos .Może ktoś pomyśli nad czymś takim .Jest taka stronka gdzie organizują rózne wycieczki, weekendy ,święta a nawet bale sylwestrowe dla samotnych ale to są ceny nie dla takich "zwyczajnych" ludzi więc co pozostaje Wolsztyńskim singlom i singielkom ... kanapa pilot i nudny program w tv ;-)
Marta ja chętnie gdzieś się z Tobą wybiorę :D ja też zawsze sam siedzę w domu :D

polkoi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Grudzień 2011, 20:15:14 »
w szogunie coroku chyba organizuja z tego co pamietam nie bylem tam wiec trudno mi okreslic klimacik w tamtym barze.