Autor Wątek: Lekarz rodzinny  (Przeczytany 29710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agata781

• Jr. Member
  • **
Lekarz rodzinny
« dnia: 27 Listopad 2011, 15:23:10 »
Szukam w Wolsztynie NAPRAWDĘ dobrego lekarza rodzinnego.Mój obecny absolutnie nie spełnia moich oczekiwań(chyba że chodzi o L4 i wypisywanie recepty na życzenie)Obecnie zaczynam"podróż"z chorobą nowotworową,ale zaczynają się dziać inne niepokojące sprawy i potrzebuję takiego lekarza który nie będzie miał oporów przed wystawieniem skierowania na badanie krwi,moczu itp.

chalupczok

• Newbie
  • *
Odp: Lekarz rodzinny
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2011, 17:14:37 »
dr Patrycja Drożdżal. Przyjmuje w Centrum Medycznym.

Agata781

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2011, 20:36:49 »
Dzięki:)

mamcia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Listopad 2011, 10:57:36 »
ale czy ta dr drożdzał to dobry lekarz?? :D

bo choroba nowotworowa to poważna sprawa ???

olatia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Listopad 2011, 11:33:22 »
Pani Drożdżal jest dobrym i nie lekceważącym pacjenta lekarzem.Niestety jest oblegana przez pacjentów -trudno się do niej zapisać na wizytę i z tego co się orientuję chyba nowych pacjentów do niej nie zapisują .Pustki są za to do drugiego lekarza pracującego w tym CM ,ale nie polecam go .

chalupczok

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Listopad 2011, 12:21:14 »
Dobrze wszyscy wiemy z doświadczenia, że jeden lubi wino słodkie, drugi wytrawne a jeszcze ktoś inny wermuty. Podobnie jest z lekarzami. Ileż to opowieści słyszałem zachwalających konkretnego lekarza i ileż zdumień widziałem spowodowanych tymże zachwalaniem. Podobnie jest i tutaj. Dziewczyna zapytała a ja odpowiedziałem zgodnie ze swoim doświadczeniem, polecając tego lekarza.
"Jeszcze się taki nie urodził coby każdemu dogodził". Pozdrawiam.

Agata781

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopad 2011, 13:07:49 »
Ja obecnie jestem zarejestrowana do tego DRUGIEGO lekarza w CM.I stąd było moje zapytanie dotyczące kogoś dobrego w tym co robi...

mlewol

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Luty 2012, 11:45:20 »
NAPRAWDĘ dobry lekarz rodzinny  to dr Przemysław Andrzejewski !!!
Niedawno w Centrum Medycznym teraz chyba tylko w Poznaniu  :(

http://www.znanylekarz.pl/przemyslaw-andrzejewski/pediatra/poznan

http://www.rynekmedyczny.pl/Przychodnia_Specjalistyczno_Diagnostyczna_CENTRUM_MEDYCZNE,Wolsztyn,Dworcowa,ZOZ,1700595,1700621/wszystkie_opinie,1

ale czy ta dr drożdzał to dobry lekarz?? :D

bo choroba nowotworowa to poważna sprawa ???

Panią  Drożdżal zdecydowanie NIE polecam !!!
Można stracić nerwy i zdrowie idąc do tego lekarza.
Nie nadaje się na lekarza rodzinnego!

1. Nie przeprowadza wywiadu
2. Nie przeprowadza badania wstępnego
2. Małomówna
3. Opryskliwa, zgorzkniała, wysoko urodzona, niekontaktowa
4. Wypisując skierowanie do specjalisty sugeruje prywatnego...
5. Nie potrafi zdiagnozować zwykłej kurzajki  >:(

Pani Drożdżal jest dobrym i nie lekceważącym pacjenta lekarzem.Niestety jest oblegana przez pacjentów -trudno się do niej zapisać na wizytę i z tego co się orientuję chyba nowych pacjentów do niej nie zapisują .Pustki są za to do drugiego lekarza pracującego w tym CM ,ale nie polecam go .

Nie prawda!
Dostała "spuściznę"(pacjentów) po Panu doktorze Przemysławie Andrzejewskim najlepszym lekarzu jakiego spotkałem, lekarzu rodzinnym  z powołania pod każdym kątem.
Ta pani Drożdżal nie dorasta profesją nawet do stup doktorowi Andrzejewskiemu.

marex59

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Luty 2012, 11:51:10 »
Ot i dylemat ile osób tyle komentarzy.I kto tu ma rację ???.Tego nikt nie wie.

archawiniwiri

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Luty 2012, 12:19:31 »
Mam diametralnie inne odczucia. Uważam wspomnianą wyżej Panią doktor za bardzo dobrą lekarkę i przede wszystkim moja córka bardzo dobrze się u niej czuje (może dlatego,ze "parę" swoich dzieci ma) i kontakt oraz leczenie jest ok. Na razie nie mam powodów do narzekań. Ja polecam dr Drożdżal  :)

mlewol

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Luty 2012, 12:35:35 »
Dylemat jak każdy i nieważne czy "parę" czy trojaczki ma, ważne czy jako lekarz i rodzic  rade se da  ;)

mlewol

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Luty 2012, 13:04:21 »
Ot i dylemat ile osób tyle komentarzy.I kto tu ma rację ???.Tego nikt nie wie.

Proponuję ranking ;D

archawiniwiri

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Luty 2012, 17:28:43 »
Dylemat jak każdy i nieważne czy "parę" czy trojaczki ma, ważne czy jako lekarz i rodzic  rade se da  ;)
Nie zgadzam się z tym,że nie ważne. Nie jest to oczywiście warunek konieczny ale dla mnie to ma duże znaczenie. Wiem,wiem nie wszyscy takie zdanie podzielają bo przecież są grupy hmmm  ;) zawodowe,które wypowiadają się w pewnych kwestiach (ba,nawet egzekwują pewne zachowania) mając "doświadczenie" książkowe tylko  :-X

mlewol

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Luty 2012, 10:42:56 »
Nie zgadzam się z tym,że nie ważne. Nie jest to oczywiście warunek konieczny ale dla mnie to ma duże znaczenie. Wiem,wiem nie wszyscy takie zdanie podzielają bo przecież są grupy hmmm  ;) zawodowe,które wypowiadają się w pewnych kwestiach (ba,nawet egzekwują pewne zachowania) mając "doświadczenie" książkowe tylko  :-X

Młoda kobieta mająca czwórkę albo piątkę dzieci w tym trojaczki w których jedno ma poważne problemy zdrowotne.
Czyli uważasz, że bazuje na doświadczeniu własnym. Ok po części masz rację.
Ale ona tych dzieci jeszcze nie wychowała lecz je wychowuje. Młodych pacjentów też za wiele nie wyleczyła w porównaniu do tego ile mogła by wyleczyć.
Gdy potrzebna dla moich dzieci to jej nie będzie bo wyjedzie na tydzień na leczenie swojego dziecka.
Gdy się poświęci zawodowo ucierpią jej dzieci.
Z tego co zauważyłem jej zmienne  "fachowe" podejście do pacjenta może być uzależnione od własnych problemów rodzinnych.
Jej czynność zawodowa jest zagrożeniem dla jej własnych dzieci i  pacjentów.

Sorry takie jest moje zdanie.

« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2012, 10:53:31 wysłana przez mlewol »

archawiniwiri

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Luty 2012, 15:28:57 »
"... Ale ona tych dzieci jeszcze nie wychowała lecz je wychowuje..." to proces ciągły, ja też jestem dopiero w trakcie :)
"... Młodych pacjentów też za wiele nie wyleczyła w porównaniu do tego ile mogła by wyleczyć ..." Zarzut,który można postawić każdemu lekarzowi,ba,każdemu można powiedzieć,że mógł zrobić więcej,lepiej itd. więc dla mnie to pudło (bez obrazy)
"...Gdy potrzebna dla moich dzieci to jej nie będzie bo wyjedzie na tydzień na leczenie swojego dziecka..." po 1 hipoteza a po 2 to właściwie kobiety nie powinny nigdzie pracować wg Ciebie???
"... Z tego co zauważyłem jej zmienne  "fachowe" podejście do pacjenta może być uzależnione od własnych problemów rodzinnych..." to Ty chyba skała jesteś bo ja nie znam człowieka,który potrafiłby na 100% oddzielić dom i pracę
"... Jej czynność zawodowa jest zagrożeniem dla jej własnych dzieci i  pacjentów..." tego nie kapuję  :)
A tak na koniec: Ok zostańmy przy swoich zdaniach   :). Pozdrawiam