Autor Wątek: Inter Kram-ul.Poznańska  (Przeczytany 10388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

drupi

• Newbie
  • *
Odp: Inter Kram-ul.Poznańska
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Grudzień 2011, 07:40:53 »
uou, z inter kramu trafiliśmy do Iraku! Z drugiej strony pomyśleć tylko jak  klienci zachowują się  w stosunku do obsługi sklepu: wybrzydzanie, przebieranie, marudzenie a w nadchodzącym sezonie świątecznym jak zwykle będzie narzekanie, że kolejka, że nie ma obsługi i inne bla bla bla

Madzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Grudzień 2011, 20:21:40 »
Drupi, fakt. Klienci bywają chamscy. Sama tego doświadczyłam robiąc zakupy np w Stokrotce. Sprzedawczyni mówi "dzień dobry" ...itp itd a w odpowiedzi słyszy ...nic. I to spojrzenie z góry. Rzucanie na taśmę produktów, koszyka na stertę tak, że ląduje obok albo w dziwnej pozycji. Niektórzy po prostu mają problemy z imp... ekhmmmmm...i to jedyny sposób zeby sobie ulżyć.  Nie potrafią zrozumieć, że człowiek za kasą po prostu pracuje na zycie i nie jest podwładnym klienta. Ale to inna para  kaloszy.  Najważniejszy jest szacunek da innego człowieka. Czy jest to klient czy sprzedawca. Jeśli ani jedno ani drugie tego nie ma to... jest jak jest.

Madzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Grudzień 2011, 13:50:09 »
Dario, czytaj ze zrozumieniem proszę. Już nie będę reagować na Twoje odpowiedzi ponieważ kompletnie nie dotyczą tego co napisałam. Trzymaj się i wyluzuj bo czytasz pobieżnie i przekręcasz wypowiedzi.
Nie mam zamiaru zamieniać tego wątku na ring z Tobą bo, raz że zapewne poległbyś w dyskusji a dwa, to nie miejsce na to. Fajna jest zasada : Nie rozumiem, nie wypowiadam się. Do stosowania od zaraz ;)

nasturcja

• Full Member
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Grudzień 2011, 20:28:47 »
A ja byłam w Inter Kramie w Karpicku. I panie tam są uśmiechnięte i miłe. Chociaż może i obgadują po wyjściu klienta (tego nie wiem) :).
A na poznańską do Inter Kramu nie lubię chodzić.