Autor Wątek: Inter Kram-ul.Poznańska  (Przeczytany 10364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Owieczka88

• Newbie
  • *
Inter Kram-ul.Poznańska
« dnia: 25 Listopad 2011, 00:13:23 »
Witam...
Zakładam ten wątek aby wyrazic swoją opinie na temat tego sklepu,a w sumie na temat pań które były dzisiaj na popołudniowej zmianie...
uważam że,przychodząc jako klientka do sklepu nie muszę wysłuchiwać wulgaryzmów ze stron sprzedawczyń,a niestety tak jest...nie kierują tego w moją strone tylko rozmawiaja miedzy sobą co niestety słychac na całym sklepie...kur_a to słowo na porządku dziennym. Mnie jako klienta odpycha takie zachowanie,zastanawiam się czy te kobiety nie maja za grosz kultury osobistej...no i gdzie jest jakikolwiek kierownik tego sklepu???
Pozdrawiam

Basia89

• Newbie
  • *
Odp: Inter Kram-ul.Poznańska
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2011, 09:32:51 »
Ten sklep to prawdziwa porażka. Nie dość że panie siedzą tam chyba za kare to towar też nie zawsze pierwszej jakości:(. O cenach na swoich miejscach to zapomnij. Zgadam się że ekspedientki powinny mieć wysoką kulturę osobistą niestety jest to co raz rzadszy widok. Drażnią mnie fochy Pani sprzedawczyni, która mnie obsługuje i to nie tylko w sklepie na ul. Poznańskiej. pozdrawiam

mamcia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2011, 11:14:23 »
to wybierzcie się panie  do inter-kramu na ul. Kusocińskiego ?? ;)

bo na ul. garbarskiej w markecie to same gwiazdy  hehe ::)

damian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopad 2011, 16:16:27 »
to wybierzcie się panie  do inter-kramu na ul. Kusocińskiego ?? ;)

bo na ul. garbarskiej w markecie to same gwiazdy  hehe ::)
na kusocińskiego nie wiedzą co to czysty fartuch,
a na garbarskiej obsługa, w odróżnieniu do pozostałych inter-kramów, miła

Król tego miasta

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopad 2011, 19:19:38 »
Wydaję mi się to duuużą przesadą! Każdy może mieć zły dzień! Ja pracuję niedaleko i często jestem klientem Inter-Kramu na Rynku. Jestem bardzo zadowolony. Przykładowo dzisiaj na porannej zmianie obsługiwały mnie dwie miłe, uprzejme i uśmiechnięte Panie. I prawdę mówiąc podziwiam je, że za 1000zł miesięcznie i z takimi zmianami mają ten uśmiech na twarzach.
Pozdrawiam!

tomzszz

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopad 2011, 01:09:23 »
Wydaję mi się to duuużą przesadą! Każdy może mieć zły dzień! Ja pracuję niedaleko i często jestem klientem Inter-Kramu na Rynku. Jestem bardzo zadowolony. Przykładowo dzisiaj na porannej zmianie obsługiwały mnie dwie miłe, uprzejme i uśmiechnięte Panie. I prawdę mówiąc podziwiam je, że za 1000zł miesięcznie i z takimi zmianami mają ten uśmiech na twarzach.
Pozdrawiam!

No to startuj na posadę w tym sklepie, jak ci sie tak podoba ta kasa.
Najciemniej pod latarnią.

Bruce Lee

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopad 2011, 20:42:11 »
No to startuj na posadę w tym sklepie, jak ci sie tak podoba ta kasa.

Hmmm... widzę, że u kolegi tomzszz cięzko cos ze zrozumieniem kontekstu...

Madzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Listopad 2011, 21:33:26 »
Inter Kram....hmmmmm. Temat rzeka. Nie dość, że ceny przy produktach magicznie zamieniają się w inne przy kasie to jeszcze ta obsługa...blehhh. Nie polecam żadnego z tych sklepów.
Sam pomysł żeby móc kartą płacić dopiero od 15 zł jest dziwny.
Może już o tym kiedyś tu wspomniałam ale opowiem raz jeszcze. Zrobiłam zakupy rano ok 7.00. Na kwotę ok 19 zł. Karta nie przeszła. Błąd u nich w systemie. Zero "przepraszam", zero wyjaśnień. Pobiegłam z tej samej karty wypłacić pieniądze do bankomatu. Wróciłam do sklepu. Te same artykuły kosztowały mnie po 10 minutach już ponad 20 zł.  Dziękuję. Nie skorzystałam już więcej z tego sklepu.
Ponadto, uważam że panie tam pracujące nie mają za grosz kultury osobistej i predyspozycji do pracy z klientami.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2011, 21:46:20 wysłana przez Madzia »

mokryparasol

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Grudzień 2011, 14:12:42 »
Trudno być uśmiechniętym, za takie pieniądze, to prawda. Jednak wydaje mi się, że wulgaryzmy w mowie potocznej, to po prostu brak kultury, bez zbędnych podtekstów.

Ja uważam, że najgorzej jest jak jesteś klientem w sklepie, a Pani obsługująca jest w trakcie obgadywania z "kumpelą" Pani, która przed chwila ze sklepu wyszła. Zawsze się zastanawiam, co powie o mnie jak ja wyjdę. Wiecie jaki to sklep?

C-zt!

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Grudzień 2011, 16:37:26 »
Pewnie jakiś shmatshop :)

mokryparasol

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Grudzień 2011, 15:22:13 »
Strzelaj dalej :]

Madzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Grudzień 2011, 09:51:00 »
Sory laska ale takie małe pytanie. Czy byłaś w KAŻDYM Inter Kramie? Bo coś mi się wydaje że jednak nie. Poznańska to akurat ciężki temat, ale znam sklepy gdzie dziewczyny mimo śmiesznych zarobków i często takich upierdliwych klientów są bardzo miłe i zawsze uśmiechnięte. A zresztą patrz najpierw na siebie a później oceniaj innych. Po Twoim sposobie pisania widać że w dużej części opisałaś samą siebie - niezła opinia.
Drogi Dario, jest mi niezmiernie miło, że zalogowałeś się a może i zarejstrowałeś na tym forum tylko po to żeby odpowiedzieć na mój post. Pierwsza Twoja wiadomość była skierowana do mnie dlatego czuję się wyróżniona.
Po pierwsze, "laska" i inne teksty zatrzymaj dla kogoś z Twoich znajomych.
Po drugie - tak, byłam we WSZYSTKICH inter kramach we Wolsztynie dlatego uważam, że mam prawo wyrazić swoje zdanie w tym temacie i nawet o tu w tym wątku chodzi, nieprawda? Do tego podałam konretne przykłady i sytuacje, po których mam taką  a nie inną opinię na temat obsługi w tych sklepach.
Po trzecie, zastanawia mnie to na jakiej podstawie Ty wysuwasz wnioski co do mojej osoby? Czyżbyś mnie znał? Masz jakieś podstawy ? Jesteś geniuszem analitykiem ludzkich umysłów na podstawie wypowiedzi na forum?

P.S. Rozumiem, że jesteś w jakiś sposób związany z tym sklepem. Może za pośrednictwem pracującej tam mamy czy siostry.

marex59

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Grudzień 2011, 16:28:56 »
Ja tam często na Garbarskiej chodzę do tego sklepu i w zasadzie nic zdrożnego w nim nie widzę ,czyli obsługa działa prawidłowo tak jak w innych sklepach , może nie ma wielkiej ekstrawagancji i wylewności do kientów ale jest generalnie ok. Sklep jak sklep w zasadzie nie ma się do czegoś przyczepić. Na Poznańskiej bywam żadko bo mi nie podrodze ale na Garbarskiej uważam że obsługa sklepu sprawdza się w zupełności w stosunku do petenta.

Madzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Grudzień 2011, 19:22:38 »
No to dla checy poszłam dzisiaj do I-K koło zawodówki.  8)  Byłam sama w sklepie, przy kasie były 3 sprzedawczynie i ich jedna koleżanka z zdewnątrz(?). Głośno, po imieniu i nazwisku obgadywały inną nie przebierając w słowach i specjalnie nie przejmowały się tym, że stoję obok.  :o
Mit odnośnie obsługi w I-K Wolsztyn potwierdzony.... po raz kolejny.  8)                                                   

Madzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Grudzień 2011, 22:18:34 »
Dario, czy żeby komentować i móc się wypowiadać na dany temat to trzeba go w 100% osobiście doświadczyć? Rozumiem, że nie byłeś nigdy w Iraku, Rosji czy innych krajach. Czy to zamyka Ci usta? Czy to zabrania Ci zabierania głosu w sprawach dotyczących danych krajów? Myślę, że nie. Np żeby potępiać kazirodztwo nie trzeba samemu tego doświadczyć. Proste jak drut ;) Czasami wystarczy patrzeć i widzieć...no i umiejetnie interpretować fakty. tyle.

Ja swoje doswiadczenia odnosnie I-K mam i na ten temat mam swoje zdanie. Tu przemawiają fakty.