Autor Wątek: Jakie opony na lato?  (Przeczytany 3595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wolszy

• Newbie
  • *
Jakie opony na lato?
« dnia: 28 Luty 2014, 14:05:48 »
Nie wiem na jakie opony letnie się zdecydować. Mechanik poleca mi Opony Michelin, ale waham się ponieważ są one strasznie drogie. A może warto zapłacić więcej? Jak myślicie?

lantras

• Newbie
  • *
    • E-papierosy
Odp: Jakie opony na lato?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marzec 2014, 15:09:40 »
Moim zdaniem, jeśli jeździ się nie wiele to nie warto przepłacać. Wystarczą jakieś tanie, albo można poszukać używek.

wolszy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Marzec 2014, 12:22:28 »
Używanym nie ufam. A tanie czyli jakiej marki np.?

polkoi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Marzec 2014, 02:02:06 »
znajdź w internecie raking najchętniej kupowanych opon zapytaj gujawszka googla :)

thin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2014, 17:38:23 »
Kiedyś kupowałem najtańsze. Najczęściej słowackie matadory. Mieli wspaniałe zimówki. Jednak odkąd przenieśli część produkcji do Rosji jakość spadła do zera. Miały straszne bicia. Teraz wróciłem do polskich, kierunkowych. Polecam Kormoran Gamma B2. Pięknie odprowadzają wodę. Nawet na pasach jak się wjedzie na farbę nie ślizgają się. Kupiłem je i zamontowałem w FeuVercie http://www.feuvert.pl/oferta/uslugi/montaz-i-wymiana-opon-108.html. Mają taką fajną usługę darmowego naprawiania opon w razie przebicia. Mam też do was pytanie. Co sądzicie o tym Run On Flat. Czy to coś daje, czy to tylko taki chwyt reklamowy ?

wolszy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Maj 2014, 13:05:51 »
tak pytalem, tak pytalem a na tej samej stronie ukazał sie poradnik: http://www.skapiec.pl/site/doc/200/20/30/

yohan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Maj 2014, 20:41:18 »
Z racji, że jest temat z oponami to ja się przyłączam i zapytuję jakie opony polecacie do motocykla? Co wybrać np. z tego sklepu http://www.motocyklowy.pl/kola-i-opony,opony-motocyklowe/ - jaka marka opon motocyklowych jest waszym zdaniem godna polecenia? Mile widziane głosy doświadczonych motocyklistów :)

Dariusz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Czerwiec 2014, 08:45:01 »
Ja mam właśnie Michelina i są naprawdę ok.

pędzelinna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Lipiec 2014, 14:44:42 »
U mnie na szczęście mój mąż zajmuje się takimi sprawami jak opony, ponieważ przyznam szczerze, że jakbym ja to musiała robić to zapewne nic dobrego by z tego nie wyszło.

Marc28

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Listopad 2018, 18:17:42 »
A ja w ogole myślę nad zakupem nowego samochodu. Co sądzicie o nowej Dacii Logan? Myślę, że prezentuje się całkiem ciekawie, zresztą sami zobaczcie.