Autor Wątek: OFERTA DLA LUDZI CHCACYCH SOBIE DOROBIĆ  (Przeczytany 1288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Adros

• Newbie
  • *
OFERTA DLA LUDZI CHCACYCH SOBIE DOROBIĆ
« dnia: 23 Listopad 2014, 23:30:47 »
ORFLAME!!!!
Wiem że wielu z was ma negatywne opinie co do takich ofert ale wyjaśnię wam dla czego tak jest!!

• wielu z was myśli że zarobi kokosy po pierwszym miesiącu
  • myślicie tak że, że zarobicie pieniądze siedząc w domu
Na wstępie informuję już ze nie jest możliwe zarobienie ponad 2tys w mies zdarzają się osoby zarabiające po tys. zł. w mies.
realny zarobek na starcie to ok 300-600 zł mies. w zależności od czasu włożonego w prace ale jeśli jesteście dość sprytni to możecie to zarobić nie wychodząc z domu wystarczy że dacie katalog znajomej która pokaże go swoim znajomym zawsze znajdzie się osoba która coś zamówi a teraz przykład kiedy zamawiacie produkt za 50zł płacicie za niego 37zł czyli 23zł z produktu należy do was im większe zamówienie zrobicie tym większe macie z tego profity !!!

Moja oferta tyczy się mam młodzieży w wieku gimnazjalnym czy nawet studentów !!

DLACZEGO AKURAT JA ???
- Dostarczę wam materiały jak pozyskiwać klientów
- Pomoc w zrozumieniu systemu zamówień
- Brak jakichkolwiek kosztów poniesionych z waszej strony (za wszystko płacą wasi klienci wraz z kosztami przesyłek**)
-** przy większym zamówieniu przesyłka gratis
- Premie % za dużą sprzedaż rozliczenie raz w miesiącu
- Pomoc we wszystkich problemach
- Możliwość sprzedaży WWW. pomogę  założyć ci bloga i umieszczę na nim wszystkie potrzebne informacje jak zamówić produkt

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAINTERESOWANA PISZ NA PW // LUB JEŚLI MASZ PYTANIA PISZ NA PW UDZIELĘ WSZYSTKICH POTRZEBNYCH INFORMACJI

tomzszz

• Full Member
Odp: OFERTA DLA LUDZI CHCACYCH SOBIE DOROBIĆ
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2014, 20:09:09 »
ORFLAME!!!!
Wiem że wielu z was ma negatywne opinie co do takich ofert ale wyjaśnię wam dla czego tak jest!!

• wielu z was myśli że zarobi kokosy po pierwszym miesiącu
   ...

I wszystko jasne, dalej nie trzeba czytać.
Najciemniej pod latarnią.