Autor Wątek: worki do segregacji  (Przeczytany 2939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nasturcja1

• Newbie
  • *
worki do segregacji
« dnia: 20 Grudzień 2013, 13:28:40 »
Witam
Czy ktoś może mi powiedzieć,co pracownicy MPG robią z workami na śmieci? Zabierają do domu , czy może handlują nimi?
Może powinnam im dać połówkę,żeby mi zostawiali worki? Co radzicie? Nieraz wystawiłam dwa worki ,dostałam jeden, dzisiaj wystawiłam jeden ,nie dostałam żadnego. Już dwa razy byłam po worki na Berzynie, ale czy to jest mój obowiązek starać sie o worki? Jak nie potrafią wywiązać się ze swej pracy , ZABRAĆ IM PREMIĘ!!! Czy ja , starsza osoba ,muszę iść tak daleko po worki??? Może teraz będę gromadzić śmieci pod płotem, niech zgarniają łapami? Jestem oburzona!
A może jeżeli nie wywiązują się z pracy , zwolnić ich! Chyba wybiorę się z tym do władz, bo tak być nie może!!!

dorocik

• Newbie
  • *
Odp: worki do segregacji
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2013, 15:47:07 »
to wystaw zawartość bez opakowania na 10 min.przed odbiorem, potem zrób zdjęcia jak nie zabiorą i zgłoś reklamację.

nasturcja1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Grudzień 2013, 20:14:15 »
Odbierają o różnych godzinach, ale może przypilnuję...

Agata781

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2013, 16:49:13 »
mnie się zdarzyło już kilka razy wydzwaniać za panami bo zapomnieli zabrać.Jak na razie zawsze wracają tego samego dnia.Co do worków:O ile tych niebieskich nie dostaję prawie wcale(wystawiam w swoich niebieskich)to tych żółtych dostaję  po 10 sztuk(ostatnio)i zawsze leży u mnie "potężny"zapas...

nasturcja1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Grudzień 2013, 12:54:13 »
W Wigilię zdarzają się cuda. Dzisiaj panowie z MPG rozwozili worki. Każdy dostał cale opakowanie, niebieskie plus żółte. No to teraz na jakiś czas wystarczy. A przy okazji życzę wszystkim ZDROWYCH ,SPOKOJNYCH ŚWIĄT W GRONIE NAJBLIŻSZYCH :)

pędzelinna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2014, 14:31:22 »
Kilka razy zdarzyło się, że nam nie zostawili ale raz i drugi powiedziałam im co o tym myślę i teraz już za każdym razem dostaję nowe.