Autor Wątek: Drogeria Rossman  (Przeczytany 3992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

beretka

• Newbie
  • *
Drogeria Rossman
« dnia: 12 Październik 2013, 18:37:17 »
Ciekawa jestem waszej opinii o drogerii Rossman. W zasadzie o tej całej firmie. Znajoma mieszka na wsi i jest skazana na zakupy w internecie. Wcale na to nie narzeka bo łatwo wybrać u nich towar są porady na forum i online i ciekawe artykuły. Ostatnio czytałam o tym że o zmarszczki nie powinno się dbać zapobiegawczo już od 20 roku życia. W wielu drogeriach raczej stara się wcisnąć klientowi cokolwiek. A tu rzeczowe i potrzebne porady .

Basia89

• Newbie
  • *
Odp: Drogeria Rossman
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2013, 08:54:29 »
Jestem zadowolona z ich firmowych produktów. Są w dostępnej cenie i dobre jakościowo w niczym nie odbiegają od znanych, wypromowanych marek. Obsługa w sklepie też trzyma poziom.

wolszy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2013, 12:54:36 »
Rossman nie jest zły, tylko czasem są w nim takie kolejki, że nie wiem czy nie lepiej kupić coś w innym sklepie.

thin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2013, 18:43:48 »
to fakt, ale podobno planują w 2014 podwoić liczbę sklepów

yohan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maj 2014, 20:56:12 »
Rossman nie jest zły, tylko czasem są w nim takie kolejki, że nie wiem czy nie lepiej kupić coś w innym sklepie.
My z żoną czasem kupujemy w aptece niektóre kosmetyki. Często są lepsze produkty i wcale nie droższe, z tym, że najlepiej zamawiać przez internet. Chodzi mi głównie o apteki www.doz.pl - zamawia się na stronie a zamówienie odbiera się osobiście w aptece. Jak się obserwuje na bieżąco promocje to naprawdę można kupić dużo produktów w korzystnych cenach.

Dariusz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwiec 2014, 08:45:35 »
Mi bardzo pasują, chociaż czasami ich przeceny to żadne okazje, bo w marketach takie produkty są i tak tanie.

pędzelinna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lipiec 2014, 14:43:54 »
Uwielbiam Rossmana, jest tam naprawdę duży wybór wszelakich kosmetyków. A co do apteki DOZ - też z niej nieraz korzystałam, tak jest zdecydowanie wygodniej zamawiać.