Autor Wątek: skatepark  (Przeczytany 2564 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

losiumen

• Newbie
  • *
skatepark
« dnia: 18 Kwiecień 2013, 20:48:54 »
http://www.bip.wolsztyn.pl/file.php?attachment=4901   no i będziemy mieli skatepark z prawdziwego zdarzenia i to za niezła kasę !!!!!
 chciałbym sie poprzez forum dowiedzieć ile osób jest zainteresowanych korzystaniem z tego skateparku  jak juz będzie gotowy? Ile osób bedzie szaleć na deskach i rowerach?

Wg mnie to chyba będzie najbardziej wypasiony skatepark w Polsce. jakby nie patrząc to nie brakowało do "bańki"

wolsztynianka!

• Full Member
Odp: skatepark
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwiecień 2013, 21:52:25 »
hmm a na rolkach tez tam mozna bedzie...?

losiumen

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwiecień 2013, 19:41:05 »
w kółko :)   750 koła to trochę duzo za taką atrakcje. W kazdym razie mi się tak wydaje .......

tom

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Kwiecień 2013, 13:55:29 »

Wg mnie to chyba będzie najbardziej wypasiony skatepark w Polsce. jakby nie patrząc to nie brakowało do "bańki"

Mam nadzieję, że będzie "wypasiony" (nie tylko w dziale "koszty", he, he ...) - jak już coś robić, to porządnie.

A na marginesie - skoro skytpark "już" jest/będzie - to czy następną inwestycją będzie ... nowe centrum kultury z - ... salą widowiskowo-kinową ???

marex59

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Kwiecień 2013, 17:26:21 »
Skatepark jest tylko kroplą ceny jaką by musieli wyłożyć na budowę nowego ośrodka z salą kinową.Także bym za bardzo na to nie liczył.