Autor Wątek: mieszkania na gajewskich.  (Przeczytany 3232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dorocik

• Newbie
  • *
mieszkania na gajewskich.
« dnia: 27 Październik 2012, 16:57:13 »
niech będą pochwaleni wszyscy mieszkańcy wolsztyna (i okolic). ostatnio zastanawiałam się nad kupnem mieszkania na gajewskich. tam koło biedronki. czy ktoś z użytkowników tego forum mieszka tam i mógłby mi cokolwiek powiedzieć o tych mieszkaniach. interesuje mnie jak wysokie są opłaty, czy nie ma problemów technicznych (ścieki, woda, ogrzewanie, pękanie ścian itd), czy są tam kradzieże, włamania i takie tam podobne? a może ktoś ma lepszą propozycję na zakup w innych okolicach o czym ja nie wiem? pozdrawiam dorocik

tomzszz

• Full Member
Odp: mieszkania na gajewskich.
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2012, 15:17:16 »
Nikt nie odpowiada, bo pewnie tam nawet internet "nie chodzi".

Nikt chyba nie będzie się chwalił, że kupił kota w worku. Jeżeli tak jest oczywiscie  ;)
Najciemniej pod latarnią.

nasturcja

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Październik 2012, 19:11:38 »
znam osoby ,które mieszkają w blokach koło Brico i są zadowoleni.  ;D

marex59

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Październik 2012, 07:51:12 »
Czytaj  ze zrozumieniem chodzi o ul. Gajewską a nie koło Marche. Jak nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to go nie zaśmiecaj głupimi postami.

nasturcja

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Październik 2012, 10:01:45 »
marex :czytaj ze zrozumieniem! dorocik pisze wyraźnie, tu cytuję:
 a może ktoś ma lepszą propozycję na zakup w innych okolicach o czym ja nie wiem?
Sam dokładnie nie czytasz a innych pouczasz!!!

Marian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Październik 2012, 11:48:31 »
tacy zawsze się znajda co lepiej czytają:)
a tak w sprawie tematu moim zdaniem mieszkania na Gajewskich są za drogo wycenione jak na rynek wolsztyński

dorocik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Październik 2012, 16:33:21 »
widzisz maniek też uważam, że te mieszkania są za drogie- choć ostatnio troszeczkę spuścili z tonu - jakby nie patrzeć próbują się ich pozbyć już przez dwa lata. a ponieważ są takie drogie, to stąd moje pytania w pierwszym poście. oczywiście najlepiej kupiłabym mieszkanie dużo taniej (oczywiście nowe w stanie deweloperskim) nad samym jeziorkiem albo dojcą ........no ale tam się nic nie buduje, zresztą w Wolsztynie w ogóle bardzo mało się buduje.,,,,,i chyba stąd takie wygórowane ceny. prawie jak w dużym mieście. niedawno znajoma kupiła w poznaniu nowe mieszkanie (nieduże około 42 m2) i wytargowałą od developera cenę 5200pln za m2. a wolsztyn to nie poznań. pewnie wszyscy pamiętają jaka cena była na początku jak sprzedawali - normalnie kosmos. tak czy inaczej jestem tym miejscem wstępnie zainteresowana dlatego chciałabym coś bliższego o tym osiedlu się dowiedzieć.........a tu cisza.........mru....mru.

lukasz22

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Październik 2012, 20:54:27 »
Mam znajomych i na Gajewskich i na Źródlanej i są zadowoleni z mieszkań, ale standard mieszkań na Gajewskich jest dużo lepszy (jakość ścian, płytki na klatkach, okna, drzwi itp.) wiem, że na Źródlanej ludzie skarżą się na pleśń na ścianach
Różnica w cenie mieszkania podobnej wielkości to ok.40tyś z jednej strony to dużo kasy ale z drugiej strony to wydatek raz na całe życie, a Gajewskich to jednak centrum. Z tego co wiem to na Źródlanej nie są super zadowoleni z ciszy, bo sporo niesie z obwodnicy i niby szybko drogi do bloków się nie doczekają

lucas_82

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Październik 2012, 00:23:33 »
Ja tu mieszkam. Co prawda wynajmuję, ale zawsze.

Otóż tak...
Opłaty są sensowne, tak jak wszędzie.
Ogrzewania indywidualne, programowane.
Sąsiedzi spoko, chodź ostatnio wprowadzili się Cyganie, tfu... polscy Romowie. Nie są zbyt uciążliwi, tylko mają problem z cichym jeżdżeniem samochodem i parkowaniem na jednym miejscu.

Ściany trochę pękają, pod listwami podłogowymi puchnie ściana, ale pewnie w tych, co zostały już poprawili. Sąsiadce na dole coś tam zacieka, ale przycodzą co deszcz naprawiać.
Nie można założyć klimatyzacji, bo jakoś jest tak, że nic nie może być na zewnątrz.
Wszędzie blisko. Jest cicho. Nie słyszałem o włamaniach. Latem raczej nie jestem wyjątkiem, który zostawia pootwierane okna czy otwarty samochód. Albo rower pod domem.
Jako najemca jestem zadowolony. Ale nie kupiłbym tego. Chociaż... gdybym miał w tym mieście mieszkać dłużej...
Aha... nie wiem, jak inne, ale w moim mieszkaniu rozkład jest beznadziejny. Zwróć uwagę na funkcjonalność mieszkania, jeśli będziesz kupować.
Pomysł z wejściem do salonu obok łazienki, przejściem do sypialni przez całe mieszkanie i korzystanie z kuchni, w której mieści się albo zmywarka albo lodówka (bo jednocześnie bez szans), nie jest trafiony. Chyba, że mieszkasz sam(a)

tomus26thmpl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Luty 2013, 16:42:36 »
Jest fajnie wiem bo mój kolega tam mieszkał i mówił że jest fajnie  :D

tomzszz

• Full Member
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Luty 2013, 18:51:19 »
Jest fajnie wiem bo mój kolega tam mieszkał i mówił że jest fajnie  :D

Mieszkał?