Autor Wątek: Co sądzicie o Inter Marche ?  (Przeczytany 11441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JBL

• Newbie
  • *
Odp: Co sądzicie o Inter Marche ?
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Październik 2012, 19:16:16 »
A prawda jest taka, że nikt z działowych nie został zwolniony, a jedynie jedna osoba sama odeszła :D

tomzszz

• Full Member
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Październik 2012, 20:04:23 »
 ;D Zwolniony był jeden działowy, a reszta to ładowniczy.  ;D
Najciemniej pod latarnią.

CzystaPrawda

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Październik 2012, 20:38:00 »
"Ładowniczy" dobre. Ktoś ma po prostu długi język w sklepie :D
Jakie życie taki schab.

C-zt!

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Październik 2012, 20:48:16 »
Nie chodź do Inter.. i wszelkie twoje zmartwienia znikną :) Będzie Ci lżej :)

CzystaPrawda

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Październik 2012, 20:57:58 »
Niestety, czasami jestem zmuszony iść coś tam kupić :/
Jakie życie taki schab.

JBL

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Październik 2012, 06:57:47 »
Jak to strasznie brzmi: "CzystaPrawda, idź do InterMarche na zakupy bo jak nie, to za karę nie będziesz miał/a kolacji!"

Qwerty

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Październik 2012, 11:50:02 »
Niestety, czasami jestem zmuszony iść coś tam kupić :/

Biedaku, a któż Cię do tego zmusza?
Parę kroków dalej masz Biedronkę i Netto. A jeśli naprawdę tak bardzo nie cierpisz kupować w Inter Marche to chyba warto w trosce o swoje nerwy nadrobić trochę drogi i udać się do Stokrotki lub marketów Eko, nie mówiąc już o mniejszych sklepikach.  ;)

CzystaPrawda

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Październik 2012, 12:32:30 »
Qwerty ;) Nie które produkty są w marche, inne w Eko czy w Stokrotce. Wszystkiego nie ma w jednym sklepie :).
Jakie życie taki schab.

taureau

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Październik 2012, 17:45:16 »
A ja lubie Intermarche. O wiele większy wybór towarów, niż w B-ce czy N-o. Obsługa spoko.

edge

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Październik 2012, 11:36:20 »
jeśli oczernianie jest "wyrażaniem własnego zdania" to juz lepiej zachować je dla siebie szczególnie z powodu takich błahostek, masz problem z tym sklepem to trzeba było porozmawiać tam z kim trzeba a nie rozpisywać się na forum. sprzedawcy, kasjerzy muszą dostawać szału z takimi roszczeniowymi klientami, szczerze współczuję. pamiętam jak w jednym ze sklepów (nieważne którym) klient narzekał, że koszyki przy kasie są niedbale odstawione i pójdzie ze skargą (bałagan) do kierownika. Fail

C-zt!

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Październik 2012, 19:12:24 »
Jak się ktoś uprze to się nawet przypierdzieli że się drzwi za wolno rozsuwają :) a usilne wypłakiwanie się na forum z niezadowolenia ze sklepiku to moim zdaniem słaby temat .. :|

PWL_MiKOL

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Listopad 2012, 14:42:38 »
Ja tam ostatnio zmian nie zauważyłem. Od czasu do czasu w stoisku mięsnym śmierdzi, trzeba uważać na sery, bo zdarzają się spleśniałe (i nie są to sery pleśniowe), ale na pozostałych "sektorach" jest ok i zmian nie zauważyłem. Nie da się ukryć, ruch jest zdecydowanie mniejszy niż w Biedrze czy Netto, w związku z czym nie ma takiej rotacji towaru, a to chcąc nie chcąc przekłada się na jego świeżość. Za to są tam takie produkty, których w innych sklepach dostać nie można, więc mimo wszystko z zakupów w IM nie zrezygnuję :)

thin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Czerwiec 2013, 22:16:36 »
Ja tam nie robię zakupów, bo jakoś ten sklep do mnie nie 'przemawia'. Muszę stracić godzinę żeby coś znaleźć, drugą żeby znaleźć pracownika który mi pokaże gdzie szukać i tak w kółko. To już wole zamawiać w necie, jest szybciej i bez stania w kolejce, gdzie co drugi facet się awanturuje - masakra jakaś. . Np. artykuły dla dzieci są moim zdaniem tańsze (zresztą daje Wam do porównania: http://www.superkoszyk.pl/pol_m_BABY-DELFI-2647.html).

JBL

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Czerwiec 2013, 08:48:51 »
w internecie zawsze będzie taniej, bo np. nie płacą takich tysięcy za wynajem lokalu :)

anlika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Czerwiec 2013, 21:02:00 »
Dosyć często chodze tam kupować ale jesli jest jakieś święto albo tak jak było 1 maja świeto 2 praca 3 maj swieto to tego 2 maja na stoisku mięsnym jak kupiłam kiełbase to odrazu pies ja zjadł . w normlane dni idzie trafic dobrze ale nieraz to na sam widok sie podnosi . Obsługa jest ok . Zalezy jak sie trafi raz jest mieso dobre a raz takie że samo ucieknie :) takie moje zdanie .. ale ogólnie jestem zadowolona bo tram mozna dostac rzeczy które ciezko znalesc w innych sklepach . :)
Wiem gdzie iść i pójdę, pójdę tam... Aż nie stracę wszystkich sił... Ciągle w przód, już nie spojrzę więcej w tył...Już nie spojrzę więcej w tył..