Autor Wątek: ULICA DUTKOWSKIEGO  (Przeczytany 2838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nasturcja

• Full Member
ULICA DUTKOWSKIEGO
« dnia: 20 Lipiec 2012, 16:49:43 »
18.07.12 godz. 13:55 Wolsztyn.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastępu SLRt zastano samochód osobowy Renault Scenic, który zawiesił się na krawężniku podczas wykonywania manewru zawracania blokując przejazd ulicą Dutkowskiego. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uniesieniu pojazdu przy pomocy poduszek wysokiego ciśnienia i przepchnięciu na pas drogi.

Skopiowałam tą wiadomość ze strony Straży Pożarnej

GDZIE W WOLSZTYNIE JEST ULICA DUTKOWSKIEGO? SZUKAŁAM NA MAPIE WOLSZTYNA ALE TAM NIE MA.

DyMek

• Newbie
  • *
Odp: ULICA DUTKOWSKIEGO
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipiec 2012, 16:59:36 »
Ulica Dutkowskiego jest przy tzw zejściu na "planty"  przy "lotku" koło straży pożarnej. Sam się ostatnio zdziwiłem, że taka ulica istnieje...

nasturcja

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lipiec 2012, 18:32:42 »
dziękuję  ;D
Oprócz Ciebie i strażaków chyba nikt nie wie ,skoro na mapie Wolsztyna jej nie ma(na mapie str.Urzędu Miasta)
Miłego wieczoru :)

nadir

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lipiec 2012, 19:46:09 »
Naprawdę nie wiecie gdzie jest ta ulica,z pewnością nie będziecie wiedzieli kim był w Wolsztynie Dutkowski.A był osobą bardzo zasłużoną.

nasturcja

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lipiec 2012, 20:25:58 »
Niestety nie wiem :(
Ale myślę ,że kolega coś napisze  :)

nasturcja

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipiec 2012, 20:29:52 »
o,już wiem:
Ulica Józefa Dutkowskiego, została otwarta we wrześniu 2010 roku z okazji X Zjazdu absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Wolsztynie. Nazwana imieniem ostatniego przedwojennego dyrektora tej szkoły, biegnie tak zwanymi łąkami, łącząc ulicę Dr Kocha z ulicą...Dr Kocha. Tak ktoś wymyślił, teren wyłożył kostką granitową i już.