Autor Wątek: Strefa Kibica  (Przeczytany 11983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jacool

• Newbie
  • *
Strefa Kibica
« dnia: 31 Maj 2012, 08:00:34 »
Witam, czy ktoś słyszał coś na temat strefy kibica na rynku na Euro 2012 czy tylko jakieś plotki do mnie dotarły?

kalasznikov`

• Jr. Member
  • **
Odp: Strefa Kibica
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maj 2012, 12:39:37 »
Witam, czy ktoś słyszał coś na temat strefy kibica na rynku na Euro 2012 czy tylko jakieś plotki do mnie dotarły?
Będzie na rynku telebim :)
Dwa razy większy od tego, który stoi przy basenie :)
Info sprawdzone.

archawiniwiri

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maj 2012, 15:15:30 »
Ok może być. A browar kto kupuje?  ;D ;D ;D

kalasznikov`

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maj 2012, 17:36:02 »
Na głównej stronie naszego miasta http://www.wolsztyn.pl/pages_news_pl_3803.html dodali wpis o Strefie Kibica na rynku.
Piszą, że będą ogródki i catering. Mam nadzieję że browar nie będzie zabroniony :)

Marian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwiec 2012, 10:08:29 »
a mnie ciekawi ile osób przyjdzie w piątek na rynek i czy cały pomysł jest do końca przemyślany logistycznie
bo jesli przyjdzie np 2000 luda ? czy rynek to jest wstanie przyjąć?

tomzszz

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Czerwiec 2012, 22:20:42 »
a mnie ciekawi ile osób przyjdzie w piątek na rynek i czy cały pomysł jest do końca przemyślany logistycznie

Mnie nie będzie, więc połowa rynku dla Was.

Wolę w domku posiedzieć i na prywatnym telebimie oglądać to widowisko, wygodnie siedząc na sofie z piwkiem w łapce.

Wymyslili te strefy pewnie by następnego wyżu demograficznego nie było. I kto na nasze emerytury będzie pracował?

Edit.

A czy jest zaplanowane jakies "zadaszenie" na wypadek deszczu?
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec 2012, 21:40:30 wysłana przez tomzszz »
Najciemniej pod latarnią.

C-zt!

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Czerwiec 2012, 12:12:44 »
Wszystkim nie dogodzisz , ale na pewno wielu będzie zadowolonych.
Moim zdaniem ekran robi wrażenie.
Oby tylko było na co patrzeć :)
Miłego kibicowania wszystkim!

maximus100

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwiec 2012, 20:11:02 »
a z oficjalnego plakatu możemy się dowiedzieć, iż wystąpi orkiestra ze SŁOWENI :D brawo

archawiniwiri

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Czerwiec 2012, 08:49:25 »
W czasie meczu  :o ???  ;D

Marian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Czerwiec 2012, 10:23:40 »
jak w każdym bądź razie skorzystam z tej atrakcji i typuje 3: 0 dla Polski, tak na dobry początek:)

Marian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Czerwiec 2012, 10:24:35 »
widziałem dziś rano postawiono ławki a wiec będą tez miejsca siedzące:)

Cybuch

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Czerwiec 2012, 23:11:19 »
Brak jakichkolwiek toi-toiów na rynku to wielkie niedopatrzenie. W połowie meczu połowa ludzi ruszyła w miasto. Nie zdziwię się jak jutro będzie kilka zażaleń na kibiców sikających pod oknami. Wielki minus, o takie rzeczy trzeba zadbać.

Druga sprawa to postawienie stolików należących do punktów gastronomicznych na samym końcu. Doprowadziło to do tego, że kibice z przodu musieli siedzieć na klejącej płycie rynku bo ci z tyłu 'nie widzieli'. Wystarczyło podnieść ekran wyżej lub dać te stoliki z boku i problemu by nie było. Swoją drogą nie rozumiem ludzi którym przeszkadzało to, że w strefie kibica się kibicuje. Oczywiście robi się to na stojąco, bo tak jest łatwiej. Jak komuś przeszkadza słaba widoczność to niech zostanie w domu i tam ogląda mecz w ciszy i spokoju. Problemu nie będzie.

Pomysł fajny, z organizacją już trochę gorzej. Frekwencja dopisała, ale jak można było zauważyć, nie wszyscy potrafią sie bawić. :)

kalasznikov`

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Czerwiec 2012, 11:59:21 »
Brak jakichkolwiek toi-toiów na rynku to wielkie niedopatrzenie. W połowie meczu połowa ludzi ruszyła w miasto. Nie zdziwię się jak jutro będzie kilka zażaleń na kibiców sikających pod oknami. Wielki minus, o takie rzeczy trzeba zadbać.

Druga sprawa to postawienie stolików należących do punktów gastronomicznych na samym końcu. Doprowadziło to do tego, że kibice z przodu musieli siedzieć na klejącej płycie rynku bo ci z tyłu 'nie widzieli'. Wystarczyło podnieść ekran wyżej lub dać te stoliki z boku i problemu by nie było. Swoją drogą nie rozumiem ludzi którym przeszkadzało to, że w strefie kibica się kibicuje. Oczywiście robi się to na stojąco, bo tak jest łatwiej. Jak komuś przeszkadza słaba widoczność to niech zostanie w domu i tam ogląda mecz w ciszy i spokoju. Problemu nie będzie.

Pomysł fajny, z organizacją już trochę gorzej. Frekwencja dopisała, ale jak można było zauważyć, nie wszyscy potrafią sie bawić. :)

Ty jesteś właśnie jednym z ludzi, którzy nie nadają się do tłumu bo krytykujesz wszystko jak idzie.
Co do toalet, jakbyś się najpierw zorientował w temacie a później krytykował, to były w piwnicy urzędu miejskiego.

Cybuch

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Czerwiec 2012, 15:04:54 »
Nie krytykuję wszystkiego co idzie tylko to co skrytykować należy. Wiem, że toalety były tylko co z tego jeśli chciało z nich skorzystać naraz kilkaset osób? Gdyby wszyscy z nich korzystali to ostatnia osoba w kolejce pewnie miałaby taką możliwość gdy skończyłby się mecz. Wystarczyło przejść się przez park by usłyszeć co ludzie myślą o ilości dostępnych toalet.

A przez ekran prawie się kibice pobili bo ci z tyłu nic nie widzieli, więc mi tu nie mów, że to nie miało znaczenia. Można to było lepiej rozplanować.

tomzszz

• Full Member
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Czerwiec 2012, 19:42:29 »
Kible - ktos powie, ze miasto dzieki temu nie wydalo iles tam kasy /+/, no ale jakby nie bylo, to jest impreza masowa...

Widocznosc telebimu - jezeli nie czyjas wyobraznia przestrzenna, to ograniczala jego ustawienie zapewne lista przciwwskazan zwiazanych z bezpieczenstwem
Najciemniej pod latarnią.