Autor Wątek: Gdzie temacik: Co mnie denerwuje?:P  (Przeczytany 6678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wolsztynianka!

• Full Member
Gdzie temacik: Co mnie denerwuje?:P
« dnia: 16 Maj 2012, 21:59:50 »
Czesto jeżdże rowerkiem Komorowską w kierunku parku, tam  tez by przejsciu dla pieszych jest cosik co mnie denerwuje :/. Chyba ktoś cos tam skopał, bo non stop po deszczu, wietrze piach z pieknie zrobionych rabatek kaskadą wypływa na jezdnie. Odkąd pamietam to tak tam jest. Ilosc tego piachu ostatnimi czasy jest masakrująca :/Może jakis odpływik czy cosik tam zrobic.......:/ wiem wiem się czepiam piachu :)

Agata781

• Jr. Member
  • **
Odp: Gdzie temacik: Co mnie denerwuje?:P
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Maj 2012, 08:39:54 »
Mnie już przestało zastanawiać, dlaczego od 34 lat po każdej większej ulewie jest zalany odcinek ul. 5 Stycznia.Od szkoły nr. 4 do plant.Widocznie tak ma być,taka odmiana dla mieszkańców;)

nasturcja

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Czerwiec 2012, 14:11:50 »
A mnie się nie podobają ścieżki rowerowe. Wczoraj jechałam od pływalni do Karpicka. Dosłownie śmietnisko. Po skoszeniu poboczy sucha trawa leży na ścieżce, a w tym szkło, gałązki i różne inne śmieci!!! Spotkałam rowerzystów, którzy jechali ulicą,żeby w tym śmietnisku opon nie przebić.  I po co taka ścieżka??? Chodzi tam masę ludzi z kijkami, biegają ,jeżdżą rowerami. Są już wczasowicze z pobliskiego Karpicka. Wstyd!!!
Czy pracownicy ,którzy zajmują się koszeniem trawy nie maja zwierzchników???
Nikt nie rozlicza ich z wykonanej pracy??? Uważam ,że powinni jeszcze zapłacić za pozostawiony bałagan!!!

duch

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Czerwiec 2012, 17:46:17 »
Czesto jeżdże rowerkiem Komorowską w kierunku parku, tam  tez by przejsciu dla pieszych jest cosik co mnie denerwuje :/. Chyba ktoś cos tam skopał, bo non stop po deszczu, wietrze piach z pieknie zrobionych rabatek kaskadą wypływa na jezdnie. Odkąd pamietam to tak tam jest. Ilosc tego piachu ostatnimi czasy jest masakrująca :/Może jakis odpływik czy cosik tam zrobic.......:/ wiem wiem się czepiam piachu :)
Witam przejedz się autem z prędkością dopuszczalną na tej ulicy koło przedszkola 30km/h i opowiedz co się stało ....

wolsztynianka!

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Czerwiec 2012, 22:12:44 »
często autkiem tez tam jezdze....a do czego pijesz...?

Dobrze Rodzimy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Czerwiec 2012, 12:54:57 »
Do Admina: Dziękuję za konsekwencję :-)

Wpis o darmowej depilacji jest bardziej pożądany w dziale "Wolsztyn" niż zaproszenie dla mieszkańców Wolsztyna na spędzenie kilku miłych godzin w Fala Park z okazji Dnia Taty :-)
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2012, 19:26:05 wysłana przez Dobrze Rodzimy »

nasturcja

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Wrzesień 2012, 15:16:02 »
Kto zajmuje sie sygnalizacją świetlną? Zauważyłam ,ze postawiona niedawno (chyba około roku) sygnalizacja na Wczasowej w Karpicku  od kilku dni nie działa.  Może jest niepotrzebna ? Po co więc była stawiana ;nie szkoda pieniędzy? A poza tym ,gdy jeszcze działała, nie wszyscy kierowcy zatrzymywali się na czerwonym świetle. Niedawno byłam świadkiem ,jak młoda mama, pchając wózek z dzieckiem ,drugie dziecko prowadziła za rączkę; przechodziła przez jezdnię na zielonym. A samochód mając czerwone -świsnął jej dosłownie przed nosem!

nadir

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Wrzesień 2012, 15:38:40 »
Zastanawia mnie często używane słowo "masakra" do określenia jakielkolwiek sytuacji.Słyszę to nie tylko w sklepach jednak używanie takiego  określenia na forum lekko mnie dziwi.Język polski naprawdę  jest bardzo bogaty,ii dlatego używanie takich prymitywizmów bardzo razi.

duch

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Wrzesień 2012, 17:19:08 »
często autkiem tez tam jezdze....a do czego pijesz...?
przejechałaś z prędkością 30km/h ? W tym miejscu?

wolsztynianka!

• Full Member
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Wrzesień 2012, 21:18:50 »
pewnie z 3razy dzisiaj a o co Ci biega?o dziury czy ekstra próg?

Sharmel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Wrzesień 2012, 13:31:19 »
Witam. Wracam do tematu świateł w Karpicku. Faktem jest to, że teraz nie świecą, a jak już świeciły, to aż strach było przechodzić na zielonym. Osobiście tego doświadczyłam, kilka razy samochód wjechał na czerwonym świetle. Nadmienię też o tym,że same światła zamontowanao "prawie" na środku chodnika.

nasturcja

• Full Member
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Wrzesień 2012, 14:16:34 »
Już świecą w Karpicku, w zeszłym tygodniu już przy nich majstrowali:)
A z drugiej strony, przechodnie też powinni dostać po łapach. dzieciaki to już normalka, przechodząc koło przycisku włączają go-wcale nie przechodząc przez jezdnię. Ale dorośli tak samo robią ,a potem się śmieją ,że rząd samochodów stoi przed pustym przejściem. Taki kierowca powinien wysiąść z samochodu i strzelić w papę dowcipnisia

nasturcja1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Listopad 2014, 11:40:09 »
ścieżka rowerowa z Karpicka do ronda, po skoszeniu trawy(2-3 tyg temu) nie została posprzatana. Trawa, postrzepione papiery i różne inne śmieci zawaliły ścieżkę. Popadał deszcz i pozostał gnój!!!