Autor Wątek: W sprawie wolsztyńskich czworonogów...a co...  (Przeczytany 38107 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wolsztynianka!

• Full Member
W sprawie wolsztyńskich czworonogów...a co...
« dnia: 07 Listopad 2011, 22:52:47 »
Jako że tamat uważam za bardzo ważny nie mogę pozwolić by zginął wraz ze starym forum:/
Czy ktoś wie  dlaczego na stronce zwierzaki nie ma na bieżąco zdjęć wyłapanych psów?

tomzszz

• Full Member
Odp: W sprawie wolsztyńskich czworonogów...a co...
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2011, 23:04:28 »
A nie zrobili tam przypadkiem porządku jak na forum?
Najciemniej pod latarnią.

wolsztynianka!

• Full Member
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopad 2011, 23:17:20 »
niestety zrobili....i nic poza tym

tomzszz

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad 2011, 23:58:54 »
No to pełną niekompetencję odstawiają

tomzszz

• Full Member
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Listopad 2011, 00:49:51 »
Rzeczywiscie musiał to byc zmasowany atak cybernetyczny. To chyba były te strategiczne cele wschodnich cha :D kerów

Joan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Listopad 2011, 20:12:59 »
Hej, napisałam do administratora strony "zwierzaki" sugestię, że powinna ona zawierać opcję dodawania komentarzy - szybciej będzie można poinformować np o rozpoznaniu na zdjęciu zaginionego psa. Prośba została wysłuchana- pod każdym zdjęciem można dodać komentarz, zdać pytanie itd.

wolsztynianka!

• Full Member
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopad 2011, 22:50:27 »
Tez kiedys o tym myslalam heh, ale nie wiedzialam jak to rozwiazac:)pozdrawiam

kalasznikov`

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopad 2011, 18:01:51 »
Hej, napisałam do administratora strony "zwierzaki" sugestię, że powinna ona zawierać opcję dodawania komentarzy - szybciej będzie można poinformować np o rozpoznaniu na zdjęciu zaginionego psa. Prośba została wysłuchana- pod każdym zdjęciem można dodać komentarz, zdać pytanie itd.
Brawo za pomysł i zarazem jego wykonanie :)

wolsztynianka!

• Full Member
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Listopad 2011, 22:57:17 »
Czy ktoś wie o jakimś psiaku zamieszkałym w budzie nie przypominającej budy? Pytam bo mam na zbyciu sporą budę.

drupi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Listopad 2011, 08:42:45 »
cytat ze strony o wolsztyńskich zwierzakach: "21 listopada 2011 r. przy Stacji Orlen (wylot na Zieloną Górę)znaleziono 5 szczeniaków mających około 2 miesiące, pozostawionych przez nieodpowiedzialne osoby w kartonie"

Na szczęście dzięki tego rodzaju inicjatywom (strona o zwierzakach) łatwiej znależć nowy dom dla zwierzaka a nawet wytropić kto porzucił pieska bo np. jechał na egzotyczne wakacje i nie miał pomysłu na opiekę nad pupilem. Ciekawe jak ci ludzi tłumaczą swoim dzieciom, że nagle pies zniknął i co robią gdy dzieci proszą o kolejnego

Wolsztynianka: może jest więcej ludzi, którzy posiadają budę itp i chcą ją oddać albo zamienić?

wolsztynianka!

• Full Member
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Listopad 2011, 23:04:51 »
Drupi może i jest więcej, a ja ciągle moją budę mam do wydania. Żaden psiak w Waszym otoczeniu, szczególnie na wioskach nie potrzebuje nowego lokum???nie wierze.

Co do szczeniaków właściecielowi, który miał tak genialny pomysł gratuluję. Pewnie czytać nie umie, ani pisać. Cóż takim trzeba wybaczyc....

drupi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Listopad 2011, 07:50:15 »
może na stronie o wolszt. zwierzakach utworzyć zakładkę dotyczącą akcesoriów dla psów. Ktoś ma budę do wydania, ktoś może szuka np. kojca itp.

Joan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Listopad 2011, 22:01:06 »
drupi dobry pomysł:) Napisz do administratora strony:)

Nikita

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Listopad 2011, 17:43:38 »
Skoro tutaj sa sami zwolennicy czworonogów to ja mam kilka próśb do państwa.
Po pierwsze sprzątajcie po swoich pupilach bo ja nie mam żadnego psa a ciągle przed domem muszę sprzątać
Po drugie zakładajcie psom kagańce i na spacery wyprowadzajcie na smyczy. Nie interesuje mnie tłumaczenie że on nie ugryzie bo się boje psów. Kiedyś mnie taki co nie gryzie ugryzł wiec proszę zainwestujcie w to.
Po trzecie mając psa na dworze szczególnie jakiegoś dużego zamykajcie bramy na noc i upewnijcie sie ze nie ucieknie! Nie jest rzeczą miłą spotkać psa który sięga mi do pasa i wychodzi nagle zza rogu.
Mam nadzieje że uwzględnicie moje prośby:)
Dziękuje i pozdrawiam.

drupi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Listopad 2011, 08:08:21 »
Nikita, prawdopodobnie osoby do których kierujesz swoje prośby- ci, którzy nie sprzątają po psie itp nie wysiliłyby się by napisać cokolwiek w tym wątku. Jeśli nie interesuje ich gdzie pies jest w nocy, czy ma kaganiec czy nie to będzie się wdawał w dyskusje o budach itp itd. Swoją drogą bycie "zwolennikiem" psów nie oznacza braku dyscypliny wobec zwierzaka. Co do ciągłego sprzątania to ja notorycznie przed domem muszę sprzątać papierki, zużyte chusteczki, butelki i inne śmieci i do kogo mam skierować swoje prośby czy raczej wyrzuty?