Autor Wątek: "VI mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego" i nie tylko...  (Przeczytany 3227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomzszz

• Full Member
"VI mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego" i nie tylko...
« dnia: 27 Marzec 2012, 19:04:09 »
Wklejam cały tekst bo za ch... nie mogę wyczytać w jakiej dyscyplinie te mistrzostwa. Dowiedziałem się wszystkiego, tylko nie tego co najważniejsze, tak samo piszą na wp.pl . Puchar dla autora tekstu. Albo i dwa.

"VI mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego
2012-03-27 13:38:53

25 marca w Świetnie odbyły się już po raz VI mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego pod patronatem Starosty Wolsztyńskiego. Organizatorem był Ludowy Klub Sportowy “Leśnik” Świętno. W rozgrywkach udział wzięło 120 graczy w tym dwie panie. Po 5 godzinnych zmaganiach tytuł mistrza Powiatu wywalczył Wojciech Jarosław z Radomyśla. Następne miejsca zajęli Silawko Henryk ze Wschowy, Łupicki Zenon z Śmigla oraz Klabiński Janusz z Nowej Wsi. Szczegółowe wyniki w zakładce ranking.

Okolicznościowe puchary oraz nagrody najlepszym 8 zawodnikom wręczył Starosta Wolsztyński Ryszard Kurp.

Równocześnie odbyło się podsumowanie zmagań w ramach “wolsztyńskich spotkań przy Kopie“ Najlepsza czwórka Ratajczak Brunon z Wolsztyna , Palicki Józef z Łubnicy, Krysztof Tadeusz z Boszkowa oraz Wesołowska Ewelina z Przemętu odebrali z rąk Burmistrza Wolsztyna Andrzeja Rogozinskiego oraz Wójta Gminy Siedlec Adama Cukiera okolicznościowe puchary, a także najlepsza 15 turnieju otrzymała upominki rzeczowe.

Najlepsze drużyny ze Wschowy w składzie : Czekała Eugeniusz, Jankowski Edward, Korol Edward, Kłos Zbigniew ; z Kluczewa w składzie: Brenski Józef, Kaźmierczak Zdzisław, Kortus Jerzy, Tomowiak Ireneusz ;z Wolsztyna w składzie : Gabała Czesław, Ratajczak Brunon, Ratajczak Jacek, Ratajczak Zbigniew, oraz ze Wschowy w składzie : Biedrowski Gwidon, Kondraciuk Stanisław, Prętki Jacek, Silawko Henryk otrzymała z rąk Starosty Wolsztyńskiego, Burmistrza Wolsztyna oraz Wójta gminy Siedlec puchary oraz medale.

Tradycyjnie już konsumpcję przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Świętnie pod przewodnictwem Pani Ireny Dziemby."
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2012, 17:43:26 wysłana przez tomzszz »
Najciemniej pod latarnią.

C-zt!

• Newbie
  • *
Odp: "VI mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego"
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Marzec 2012, 20:07:23 »
Myślę że chodziło o brydża  8)

tomzszz

• Full Member
Odp: "VI mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego"
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Marzec 2012, 21:18:58 »
Myślę że chodziło o brydża  8)

Pudło. Okazuje się, że sie kopali, cokolwiek to znaczy  ;D

tomzszz

• Full Member
Odp: "VI mistrzostwa powiatu wolsztyńskiego" i nie tylko...
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Maj 2012, 17:57:26 »
No proszę, u Was dzisiaj jest sobota? http://www.wolsztyn.pl/pages_news_pl_3751.html

U mnie jest 08 maja 2012, ale nie sobota tylko wtorek.