Autor Wątek: autogaz - kogo polecacie  (Przeczytany 9123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olasek

• Newbie
  • *
autogaz - kogo polecacie
« dnia: 03 Marzec 2012, 12:59:14 »
proszę o opinie na temat okolicznych gazowników

anlika

• Newbie
  • *
Odp: autogaz - kogo polecacie
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2012, 21:33:57 »
Ja jak miałam zakładany w poprzednim samochodzie to byłam zadowolona z Pana ,,Mazur;; w Chrośnicy (koło Nowego Tomysla) ale też w Wschowie słyszałam ze dobrze robią . a w Wolsztynie hmm Nie byłam z nikogo zadowolona niestety .. :)
Wiem gdzie iść i pójdę, pójdę tam... Aż nie stracę wszystkich sił... Ciągle w przód, już nie spojrzę więcej w tył...Już nie spojrzę więcej w tył..

olatia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marzec 2012, 09:51:41 »
Ja jak miałam zakładany w poprzednim samochodzie to byłam zadowolona z Pana ,,Mazur;; w Chrośnicy (koło Nowego Tomysla)

Ja również polecam Pana z Chrośnicy ,szybko ,stosunkowo tanio i fachowo .

DragonFly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Marzec 2012, 12:56:32 »
Przy poprzednim aucie miałem instalację gazową serwisowaną przez p. Mariusza u M. Baranowskiego. Nie było najgorzej ale... (podaję informację ze słyszenia - bo osobiście nie byłem) firma z Chrośnicy ponoć w okolicy najlepsza - zresztą widać to w poprzednich wpisach.

marpol

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Marzec 2012, 15:59:07 »
Odradzam montazu instalacji gazowej u !!!seba-gaz!!! w wolsztynie!!! Utopisz tylko tam pieniadze, koles nie slowny!!! somochody nie przechodza przegladu!!! Ogolnie jeden wielki problem!!! Z takim podejsciem taki warsztat w ogole nie powinien istniec!!!

anlika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Marzec 2012, 20:54:19 »
Odradzam montazu instalacji gazowej u !!!seba-gaz!!! w wolsztynie!!! Utopisz tylko tam pieniadze, koles nie slowny!!! somochody nie przechodza przegladu!!! Ogolnie jeden wielki problem!!! Z takim podejsciem taki warsztat w ogole nie powinien istniec!!!
zgadzam się . Też słyszałam wiele negatywnych opini na temat Seba Gaz .
Wiem gdzie iść i pójdę, pójdę tam... Aż nie stracę wszystkich sił... Ciągle w przód, już nie spojrzę więcej w tył...Już nie spojrzę więcej w tył..

losiumen

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Marzec 2012, 18:06:09 »
jeden z członków mojej rodziny też miał problemy z seba gaz. Koleś jest niesłowny.

DragonFly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Marzec 2012, 21:03:37 »
Bylem u niego też 2x ale ... strasznie się przemądrzał, innych krytykował a nic nie zaproponował więc ... odpuściłem sobie współpracę z tym Panem.

marex59

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marzec 2012, 18:57:29 »
Zgadzam się  ten gościu to wielki filozof jakby wszystkie rozumy pozjadał omijałbym go z daleka.

DragonFly

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Marzec 2012, 22:22:35 »
uff !!! Marex59 dzięki. Już myślałem, że ze mną coś nie tak i utraciłem zdolność oceny ;)

Waldek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Listopad 2014, 13:19:23 »
 Za pierwszym razem pan Sebastian dostał pieniądze dopiero gdy dostałem papiery, za drugim już od 10 miesięcy nie mogę się doprosić o homologację. Pan przestał odbierać telefony. Zatem uruchomiłem procedury pozyskania dokumentu przez UOKiK, PIH, i IST.

anlika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Listopad 2014, 20:20:09 »
POlecam  w Wschowie . zakładałam tam gaz około 4 miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona . większość mojej rodziny zakładalo tam i nie narzeka ceny tez w przystępnej cenie . a co do Chrośnicy to tez Polecam bo kilka lat temu tez tam jezdziła z gazem i było dobrze i tanio !