Autor Wątek: APTEKI w Wolsztynie  (Przeczytany 1539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

karolik

• Newbie
  • *
APTEKI w Wolsztynie
« dnia: 03 Kwiecień 2016, 12:15:13 »
Dnia 02.04.2016  (sobota) krótko przed godziną 24 wyszedłem z SP ZOZ (świadczącego całodobową opiekę lekarską)  z wypisaną kilka minut przedtem receptą. Udałem się w poszukiwanie czynnej, dyżurującej apteki. Okazało się że z 10 Aptek w Wolsztynie , żadna nie pełni dyżuru, nigdzie nie było informacji kto pełni dyżur. Na stronie Urzędu figuruje stary harmonogram z roku 2015 ( może wprowadzać w błąd gdy ktoś nie zwróci uwagi na rok).  Może by powstała jeszcze JEDENASTA APTEKA  - czynna w godzinach nocnych bo następnego dnia zrealizować receptę mogłem dopiero o godzinie 10. Co na to, chyba Starostwo, odpowiedzialne za opiekę zdrowotną mieszkańców powiatu tak aktywnie ostatnio angażujące się w te zagadnienia. Problem " dyrekcji szpitala" w Starostwie   wyeliminował i uznał za nieważne  takie aspekty opieki zdrowotnej jak całodobowa opieka apteczna?

marekfrakan

• Newbie
  • *
Odp: APTEKI w Wolsztynie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Czerwiec 2016, 19:38:11 »
miałem tak samo, musiałem czekać do rana z wykupem lekarstw...

lokalizator

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Marzec 2017, 10:34:30 »
W ogóle z aptekami jest tak samo jak ze sklepami medycznymi stacjonarnymi albo nie ma tego co się chce albo trzeba czekać albo nie sprowadzą. Dlatego ja już większość rzecz kupuję online. Ostatnio szukając pieluchomajtek dla dorosłych jak zobaczyłem jakie są ceny w aptekach stacjonarnych to się za głowę złapałem. Dlatego zacząłem grzebać w necie i znalazłem dobry sklep medyczny gdzie ceny nawet doliczając koszta przesyłki nie są tak wysokiej jak w sklepach stacjonarnych. Jakby ktoś miał podobny dylemat do mnie to zostawiam link bo może komuś się przydać: http://abamedica24.pl/16-pieluchomajtki-dla-doroslych

kashai

• Newbie
  • *
    • gleboka-zmarszczka.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Marzec 2017, 13:01:00 »
W internecie teraz można wszystko kupić bez problemu, a przesyłki teraz też są bardzo tanie i dostarczasne nawet następnego dnia

kowalek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Październik 2017, 11:50:41 »
Ja nie korzystam już z aptek stacjonarnych, jeśli nie muszę. Wolę ostatnio robić zakupy przez internet. Można dostać naprawdę wielki wachlarz rzeczy. Ja ostatnio zakupiłem urządzenie babysense niania sc-210. Polecam korzystać z takich aptek. Wbrew pozorom nie ma ryzyka w zakupach.

Rita

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Sierpień 2018, 13:47:22 »
Na pewno kupując w sieci, możemy nieco zaoszczędzić, także patrząc na oferty aptekt. Nie mniej jednak warto przede wszystkim dobrze poznać leki, po jakie sięgamy. Wiele ciekawych informacji na temat często zapisywanego pacjentom leku przeciwbólowego znajdziemy na http://pierwsze-objawy.pl/poltram-combo-zastosowanie-sposob-dawkowania-leku/ i sądzę, że warto się z nimi dokładnie zapoznać.