Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kostka

Strony: 1
1
Czas Wolny / Odp: Lalka na prezent
« dnia: 30 Listopad 2017, 03:23:34 »
Mikołajki już niedługo, także trzeba powoli myśleć, co kupić swoim pociechom. Jak nie macie pomysłu polecam gry planszowe oraz dodatkowo list od Mikołaja, jak dziecko napisało list, fajne jak otrzyma odpowiedź zwrotną. List od www.listymikolaja.pl jest bardzo ładny, ma złotą pieczęć, jego tekst można dowolnie modyfikować, nie jest to droga sprawa, bo kosztuje 17 złotych. Do niedawna nawet nie wiedziałam że można zamówić taką usługę.

2
Inne tematy / Odp: Wirtualne biuro w naszym miescie
« dnia: 23 Listopad 2017, 01:16:06 »
Jeżeli prowadzicie własną firmę, może przydarzą Wam się namiary na księgowość online. Program https://wfirma.pl/poznaj-serwis/biuro-rachunkowe-online jest bardzo funkcjonalny, serwis jako jedyny udostępnia rozbudowany system kadrowo płacowy. Bardzo funkcjonalny, prosty w obsłudze system, do tego niedrogi, można go przetestować bezpłatnie.

3
Inne tematy / Komputery poleasingowe
« dnia: 29 Sierpień 2017, 04:41:50 »
Jakbyście mieli w planach zakup niedrogiego komputera stacjonarnego czy przenośnego, warto rzucić okiem na stronę https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Komputery-biuro-telekomunikacja - w tym serwisie znajdziecie licytacje różnego rodzaju asortymentu. Firma oferuje także pojazdy poleasingowe, maszyny i wiele innych, moim zdaniem to bardzo dobra opcja.

4
Inne tematy / Odp: czy oszczędzanie pieniędzy ma sens?
« dnia: 27 Sierpień 2017, 17:58:26 »
Teraz coraz więcej osób oszczędza, jest też sporo portali oraz blogów poświęconych temu tematowi. Jeżeli szukacie produktów oszczędnościowych, sprawdźcie sobie http://www.viennalife.pl - firma oferuje dobre warunki, co ciekawe oni tworzą dla swoich klientów usługi dedykowane. Trzeba oszczędzać, posiadanie nadwyżki w domowym budżecie to duży komfort.

5
Inne tematy / Odp: Jak reklama dla firmy?
« dnia: 18 Sierpień 2017, 22:39:11 »
Strategia reklamowa musi być przemyślana, tymczasem wiele firm w ogóle nie przywiązuje wagi do promocji. Według mnie w dzisiejszych czasach kluczowa jest reklama w sieci. Czasami wystarczy dobra promocja w mediach społecznościowych, obecność na portalach typu https://aleo.com/pl/firmy/energia-paliwa-media - to platforma zakupowa dla firm, bardzo fajne miejsca dla przedsiębiorców. Obecnie jest dużo możliwości, także niewielkim kosztem można zareklamować swoje usługi i dotrzeć do nowych klientów.

6
Inne tematy / Odp: Marketing telefoniczny to wymarzona praca dla mam.
« dnia: 30 Styczeń 2017, 12:26:52 »
Lepszym rozwiązaniem , niż call center są powiadomienia sms. W dzisiejszych czasach takie wiadomości cieszą się dużo większą popularnością i wydają się mniej nachalne. Jakby ktoś był zainteresowany takim rozwiązaniem, sprawdźcie sobie https://serwersms.pl tam znajdziecie więcej informacji na temat komunikacji SMS.

7
Inne tematy / Odp: Jak reklama dla firmy?
« dnia: 26 Styczeń 2017, 12:29:24 »
Rzeczywiście reklama sms może przynieść więcej strat, niż korzyści. Niezależnie od tego, na jaką formę promocji się decydujemy, ważne jest to, żeby działania prowadzić z głową.

8
Czas Wolny / Odp: Jak oszczędzić na zakupach?
« dnia: 08 Grudzień 2016, 14:54:24 »
Kupując w sieci można sporo zaoszczędzić, w sklepach internetowych zawsze jest taniej i wybór jest zdecydowanie większy. Teraz wiele osób kupuje prezenty świąteczne, w zasadzie im szybciej tym lepiej. Dobrym pomysłem na prezent mogą okazać się książki, Aros to tania księgarnia internetowa, mają bardzo duży wybór tytułów, teraz są rabat do 30% także warto skorzystać.

9
Inne tematy / Odp: Jak reklama dla firmy?
« dnia: 08 Grudzień 2016, 14:42:49 »
Moim zdaniem warto zdecydować się na marketing mobilny, to bardzo dobre wsparcie dla strategii promocji. Firma https://serwersms.pl umożliwia darmowe przetestowanie platformy do wysyłki smsów, do wyboru jest dużo pakietów, każdy klient ponad to otrzymuje wsparcie dedykowanego doradcy. To dobra forma komunikacji z klientem.

Strony: 1