Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - losiumen

Strony: 1
1
Wolsztyn / dni wolsztyna 2014
« dnia: 02 Listopad 2013, 18:46:59 »
Nie wiem czy już coś wiadomo na temat gwiazdy na dni wolsztyna, ale jezeli nie to proponowałbym zaprosić Dżem.

2
Wolsztyn / wieczorny hałas z fabryki
« dnia: 15 Październik 2013, 22:18:38 »
Czy kogos z odwiedzajacych nie wkurza hałas pracujących urządzeń prawdopodobnie z Szynaka Meble? Mieszkam w okolicy i w ostatnim czasie to mnie zaczyna irytowac. Nie wiem czy wcześniej tak było czy moze mi się teraz słuch polepszyl. Rozumiem że do 22 mogą smialo robic, ale po 22 to jest już uciażliwe, a hałas jest całą noc. Wg mnie są to wentylatory. Ma ktoś pomysł co by z tym zrobić? mozna to gdzieś zgłosić?

3
Wolsztyn / Odp: skatepark
« dnia: 25 Kwiecień 2013, 19:41:05 »
w kółko :)   750 koła to trochę duzo za taką atrakcje. W kazdym razie mi się tak wydaje .......

4
Wolsztyn / skatepark
« dnia: 18 Kwiecień 2013, 20:48:54 »
http://www.bip.wolsztyn.pl/file.php?attachment=4901   no i będziemy mieli skatepark z prawdziwego zdarzenia i to za niezła kasę !!!!!
 chciałbym sie poprzez forum dowiedzieć ile osób jest zainteresowanych korzystaniem z tego skateparku  jak juz będzie gotowy? Ile osób bedzie szaleć na deskach i rowerach?

Wg mnie to chyba będzie najbardziej wypasiony skatepark w Polsce. jakby nie patrząc to nie brakowało do "bańki"

5
Wolsztyn / Odp: Lekarz rodzinny
« dnia: 18 Kwiecień 2013, 20:36:50 »
szukam dobrego pediatry najlepiej jakby przyjmował z NFZ.  Aktualnie dziecko jest zapisane do Pani Droż.....   ale nie chcę juz jej. Jakoś 1-1,5 roku temu to jeszcze robiła dobre wrazenie, ale obecnie to ma chyba zlewkę. Skandalem jest że my jako rodzice lecząc dziecko musimy sami podpowiadam lekarzom co mają zrobić. W ciągu ostatniego roku nawet nikt nie pomyślał z lekarzy żeby wysłać dziecko na badania krwi itp. dopiero po naszej interwencji wypisała skierowania i się okazało że mogliśmy dziecko leczyc juz na to poł roku temu. A najlepsze są głupie tłumaczenia że na początku się nie robi badań....  Co to za służba zdrowia. A tak wracają do pani Droż.... wysyła do specjalistów, ale najlepiej gdyby to były wizyty prywatne.  Z tego co wiem to kazde wykorzystane skierowanie do specjalisty to nfz zabiera lekarzom kasę. Pytanie ile jest warte życie i zdrowie człowieka????

6
Wolsztyn / Odp: Szukam neurologa - dobrego
« dnia: 22 Marzec 2012, 20:09:32 »
gorąco polecam dr nauk med. Danuta Pruchnik-Wolińska z Mosiny. Nie przyjmuje prywatnie tylko z NFZ.  trochę cięzko się dostać, bo długa kolejka. Nam się akurat udało szybciej bo ktoś wypadł z kolejki. dr naprawdę jest lekarzem, potrafi dokładnie wyjaśnić, nie jest obręczona jest po prostu człowiekiem. Z tego co mówiła  to trochę ludzi do niej jeździ z Wolsztyna.  sam dostałem namiar od znajomego. Wolsztyńscy neurolodzy to do pięt jej nie dorastają. http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/9025/Danuta-Pruchnik-Wolinska/neurolog/Mosina

7
Wolsztyn / Odp: autogaz - kogo polecacie
« dnia: 10 Marzec 2012, 18:06:09 »
jeden z członków mojej rodziny też miał problemy z seba gaz. Koleś jest niesłowny.

8
Wolsztyn / Przedszkola Wolsztyn
« dnia: 08 Styczeń 2012, 17:48:49 »
Witam. na starym forum był chyba wątek o przedszkolach, ale tutaj nic jeszcze nie widzę. Pytanie moje do forumowiczów - jakie polecacie przedszkola dla 2 latka?

9
Wolsztyn / Odp: Nowa Myjnia Ehrle - Orlen wyjazd na Poznań
« dnia: 20 Grudzień 2011, 16:18:46 »
skorzystałem z nowej myjni i muszę powiedzieć, żeby dobrze samochód umyć to auto musi byc w miarę czyste:) Już myślałem, że moje auto jest tak zapaskudzone że nie idzie doczyścić, ale po mnie ktoś mył i też nie miał doczyszczone. Moze to jest kwestia środków do mycia może czego innego. Jezeli mamy świeże błoto na lakierze to ok, ale jak już jest "stare" to polecałbym najpierw jakąś myjnię gdzie recznie to usuną.

10
Wolsztyn / Odp: Obsługa basenu i parkowanie
« dnia: 06 Grudzień 2011, 20:01:43 »
parkują tam osoby uprzywilejowane :)

11
Wolsztyn / Odp: Orkiestra na wesele??
« dnia: 15 Listopad 2011, 21:02:57 »
nie żeń się !:D

12
Wolsztyn / Odp: ciekawostki
« dnia: 13 Listopad 2011, 14:23:38 »
nie wiem o jaką zbieżność nazwisk Wam się rozchodzi, ale mnie bardziej ciekawiło dlaczego owa firma daje tak niskie ceny, ale jezeli prawdą jest to napisał kałasznikow o ludziach tam pracujących  to już mam odpowiedź. Przy okazji jak będe gdzies przechodził to zajrzę i ocenię.
Moze na forum otworzyc dział z dziwnymi przypadłościami z naszego miasta???

13
Wolsztyn / ciekawostki
« dnia: 11 Listopad 2011, 16:32:30 »
Każdy wolsztynianin prawdopodobnie zauważył, że ostatnio  dużo w mieście jest remontów - szpital, policja, WDK...   Najciekawsza rzecz co też można było zauważyć to, że większość tych remontów wykonuje ta sama firma budowlana. Nie mam nic do tego, ale czyżby na naszym rynku zaistniał nowy silny gracz??? Szperając w wynikach przetargów można też zauważyć że ta firma albo wykonuje roboty ponizej zarobków, albo ......  już nie wiem co, bo chwilami takie niskie ceny to są aż..... podejrzane...   Jeżeli wszystko jest OK to fajnie, ze jest robota dla naszych, a nie obcych:) , ale jak wytłumaczyć tak niskie koszta? Klika wyników
http://www.bip.wolsztyn.pl/file.php?attachment=3862
http://www.bip.wolsztyn.pl/file.php?attachment=3863
http://www.wolsztyn.pl/pliki/przetargi/2011/wdk/wdk_271_5_2011/07_informacja.pdf

Strony: 1