Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kracz

Strony: 1
1
Czas Wolny / Wodoszczelne smartfony
« dnia: 22 Czerwiec 2019, 15:53:49 »
Wiecie które modele są odporne na kontakt z wodą? ja się tym interesowałem bo mam zamiar wyjechać na dłużej do nadmorskiej miejscowości i obawiam się, że telefon może to odczuć. Na http://smartfonyzchin.pl/a/rfph,wodoszczelne-smartfony-z-roznych-cenowych-polek znalazłem informacje po które modele warto sięgać, macie może coś z tego? jak je oceniacie?

2
Inne tematy / Przewód koncentryczny
« dnia: 04 Czerwiec 2019, 18:19:18 »
Dowiedziałem się, że kabel koncentryczny  można bezpiecznie prowadzić wśród metalowych obiektów, takich jak kaloryfery, bez obaw o jakość sygnału i możliwe zakłócenia. To kabel wysokiej jakości stosowany do przesyłu materiałów audio-video przy sprzęcie elektronicznym, przy instalacjach antenowych, w połączeniach telewizji kablowej także. Macie takie u siebie w domach, jakie macie przewody i kable ?

3
Inne tematy / Pierwszy profesjonalny aparat
« dnia: 25 Kwiecień 2019, 14:51:43 »
Zaczynam swoją przygodę z fotografią i zastanawiam się jaki aparat lustrzankę kupić. Znalazłem poradnik na stronie https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-pierwsza-lustrzanka-jak-wybrac-sprzet-dla-amatora.bhtml i wiem już na co patrzeć, ale model konkretny jeszcze nie wybrany. Jakie pierwsze lustrzanki mieliście, jak oceniacie te modele?

4
Inne tematy / Maszyna do szycia
« dnia: 24 Marzec 2019, 18:19:17 »
Na jakiej maszynie uczyliście się szyć? muszę coś kupić sobie, mam plany i chęci ale sprzętu brak. Czytałem tutaj https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-wybieramy-maszyne-do-nauki-szycia.bhtml na co zwracać uwagę, jakaś podpowiedź jaki model wybrać?

5
Inne tematy / Peruki
« dnia: 14 Marzec 2019, 11:35:10 »
Co myślicie o noszeniu peruk przez kobiety? mam tu na myśli sytuacje gdy mają swoje włosy a tylko chcą zmienić wizerunek. Siostra ma takie pomysły, była już na przymiarce w https://perukisklep.pl/ i jest zachwycona, oczywiście ma być kolorowo niebanalnie, swoich włosów szkoda jej farbować stąd pomysł o peruce. Popierać czy jednak odradzać?

6
Czas Wolny / Gry na xbox
« dnia: 12 Luty 2019, 21:39:40 »
Jak to w czasie wolnym, w zimie szczególnie razem z synami lubimy sobie pograć. Mamy konsolę ale koniecznie musimy zaopatrzyć się w jakieś nowe gry na xbox 360, które z tych byście nam polecili https://www.euro.com.pl/gry-xbox-360.bhtml? coś dla 8-latka żeby też było, drugi syn gra już w takie dla dorosłych ale młodszy musi mieć coś spokojniejszego jeszcze.

7
Inne tematy / Przesyłki kurierem
« dnia: 31 Styczeń 2019, 23:02:55 »
Czy nadajecie paczki kurierem przez internet? również te większe? ciekawi mnie czy palety DPD również można tak nadać. To już większe wymagania co do zapakowania, załadowania, wyższa cena. Zapewne czas dostarczenia takiej paczki także może być dłuższy, szczególnie takich o wadze ponad 500 kg.

8
Czas Wolny / Fotografowanie natury
« dnia: 12 Styczeń 2019, 23:13:58 »
Ostatnio zacząłem się bawić w fotografa a szczególnie podoba mi się robienie zdjęć na powietrzu. Dzięki radom jak wybrać dobry obiektyw do fotografii przyrodniczej te zdjęcia naprawdę zaczynają być ciekawe i oryginalne. Macie dobre aparaty, zdarza Wam się robić zdjęcia roślinom i krajobrazom?

9
Inne tematy / Domowe gofry
« dnia: 20 Grudzień 2018, 17:52:30 »
Uwielbiamy z dzieciakami gofry i postanowiliśmy zacząć robić je samodzielnie w domu. Zakupiliśmy idealne urządzenie dla amatorów https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-gofrownica-profesjonalna-i-dla-amatora-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie-.bhtml i szukamy teraz najlepszego przepisu na te pyszności, tak by były puszyste w środku i chrupiące z zewnątrz. Możecie się podzielić takim?

10
Inne tematy / Gry na playstation
« dnia: 20 Listopad 2018, 22:31:33 »
Kupiliśmy synowi na urodziny konsolę playstation i nie wiem czy to był dobry krok bo ciągle słyszę o grach teraz. Jakie są naprawdę polecane i warte uwagi? tu mam podpowiedź o 10 https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-gry-na-playstation-4-do-100-zl-ranking-top-10.bhtml które jeszcze albo które z tych najlepsze? na gwiazdę chcę jakieś dwie mu zakupić.

11
Inne tematy / Wybór telewizora
« dnia: 19 Wrzesień 2018, 11:34:40 »
Jakie macie telewizory obecnie? najbardziej chodzi mi o ekran. Widziałam teraz sporo z zakrzywionym ekranem i zastanawiam się jaki lepszy. Z tego co wyczytałam tutaj https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-telewizor-z-zakrzywionym-ekranem-czym-rozni-sie-od-plaskich-telewizorow.bhtml mogłabym wybrać i taki i taki bo salon mam spory tylko nie wiem czy warto inwestować. Macie takie, polecacie? w sklepie nie powiem, wrażenie robią.

12
Inne tematy / Zakamieniony czajnik
« dnia: 23 Sierpień 2018, 10:49:59 »
Mam od jakiegoś roku fajny czajnik elektryczny ale żona męczy mnie że straszny kamień ma w środku i żeby kupić nowy a go wyrzucić. Wiadomo najprostsze rozwiązanie ale skoro urządzenie jest sprawne to zwyczajnie szkoda. Udało mi się wyczyścić czajnik elektryczny z kamienia i znowu wygląda jak nowy, małżonka nawet chwilę się zastanawiała czy nie kupiłem takiego samego. I to domowymi sposobami, teraz się postaramy żeby ten kamień się tak nie osadzał i będziemy wodę filtrować.

13
Czas Wolny / Wakacje 2016
« dnia: 23 Maj 2016, 22:19:11 »
Gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje? organizujecie sami czy korzystacie z ofert biur podróży? zastanawiam się nad samodzielnym zaplanowaniu wyjazdu, w bardzo dobrych cenach znalazłem bilety wizzair https://www.fru.pl/tanie-loty/WizzAir-W6/ lataliście nimi? jakie wrażenia?

14
Inne tematy / Podzielniki kosztów ogrzewania
« dnia: 14 Marzec 2016, 17:44:44 »
Muszę kupić takowe, jakie macie u siebie i jak się sprawują? znalazłem taką stronę z podzielnikami http://visterma.pl/urzadzenia/podzielniki myślicie, że będą ok?

Strony: 1