Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Laryssa

Strony: 1
1
Wolsztyn / Odp: Parowozownia wolsztyńska
« dnia: 27 Marzec 2014, 23:05:05 »
Przeczytałam ze zrozumieniem,  ale nie pojmuję :-(  jak Nasza Parowozownia, czyli kura która mogłaby znosić wiele złotych jaj, znajduje się w takim opłakanym stanie. Dlaczego nie potrafimy tego wykorzystać? Ludzie przylatują aż zJaponii żeby te cuda zobaczyć a polscy politycy lokalni i nie lokalni, nie potrafią nic zrobić. Aaaaa, może gdyby to się bardziej osobiście opłaciło, to wtedy by parowozownia lśniła, bo byłby zysk bezpośredni. Coś ktoś przegapia i nie tylko to. Parowozownia, dwa przepiękne jeziora, pałace w okolicy, lasy itp. a co ma przyciągnąć turystów - już wiem, kolejne galerie handlowe, świecące pustkami. Szkoda mi Wolsztyna, bo to ogromny niewykorzystany potencjał turystyczny. I jeśli ktoś miałby wątpliwości, to nie kandyduję w wyborach i nie interesuje mnie żadna z politycznych stron.

2
Sport / Odp: Nordic walking - jest trener w Wolsztynie?
« dnia: 27 Marzec 2014, 22:44:50 »
I tutaj się mylisz, bo spacer z kijkami, a nordic walking to kosmiczna różnica. Popatrz na filmy na YT dotyczące prawidłowej postawy i prawidłowej pracy rąk podczas treningu a zobaczysz różnicę między tym, a spacerkami z kijkami które zastępują podpórki dla rąk. Większość nawet nie wie jakie popełnia błędy podczas spaceru i nie rozumie dlaczego te spacery nie dają takich rezultatów jakie powinny. Oczywiście każda forma ruchu na świeżym powietrzu jest wskazana, ale mi zależy na nordic walking a nie na spacerku z podpórkami. Dziękuję za chęć pomocy i link (wiem do czego służy wyszukiwarka), pozdrawiam :-)

3
Sport / Nordic walking - jest trener w Wolsztynie?
« dnia: 16 Marzec 2014, 15:29:04 »
Czy w Wolsztynie jest jakiś trener nordic walking? Czy są organizowane jakieś pokazy, wspólne wycieczki?
Okolice przecież mamy przepiękne, można trochę pochodzić dla zdrowia. Ktoś-coś wie na ten temat?

Strony: 1