Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Joan

Strony: 12 3 4
1
Bazar / Odp: Pergole
« dnia: 21 Czerwiec 2013, 17:35:15 »
Dziękuje :)

2
Bazar / Pergole
« dnia: 19 Czerwiec 2013, 18:00:54 »
Hej, mam pytanko, gdzie poza Brico Marche kupię pergole? Znacie może jakiegoś cieśle, który wykonuje takie rzeczy?

3
Musieliśmy zareagować i podziękować za komplementy autorowi tekstu. Bo to, że jesteśmy młodzi i zapaleni - same plusy:)

4
Hej jako grupa "zapaleńców" jak to zostaliśmy nazwani w art. odpowiedzieliśmy na niego swoim. Został wysłany do red. Głosu Wolsztyńskiego. Zobaczymy czy go wydrukują.

5
Inne tematy / Odp: Śpiew na ślubie
« dnia: 30 Styczeń 2013, 18:51:12 »
polecam Credo

7
Wolsztynianka może ktoś zobaczy zdjęcie na stronie.

tomzszz przecież najciemniej pod latarnią.

Tak, jestem kobietą.

8
To może być nasza znajda nie???

9
Wolsztyn / Odp: W sprawie wolsztyńskich czworonogów...a co...
« dnia: 26 Październik 2012, 17:20:00 »
Może nie ma??? Jeśli tak jest trzeba to zgłosić. Idzie zima....

10
Wolsztyn / Odp: W sprawie wolsztyńskich czworonogów...a co...
« dnia: 01 Październik 2012, 19:05:05 »
Hej, jeśli chodzi o pierwsze pytanie, tak płaci się. Co do drugiego - zapytaj się kogoś z UM- będziesz miała najbardziej wiarygodne info :)

11
Bazar / sprzedam suknie ślubną
« dnia: 18 Wrzesień 2012, 18:54:40 »
Suknia ślubna biała,jednoczęściowa, z tyłu wiązana, dzięki czemu pasuje na osoby noszące rozmiar 38-44. Szyta na wzrost 175, można więc spokojnie ją skrócić. Cena do negocjacji, zdjęcia wyśle zainteresowanym na maila:)

12
henry co masz na myśli?

13
Wolsztyn / Odp: W sprawie wolsztyńskich czworonogów...a co...
« dnia: 01 Czerwiec 2012, 17:40:40 »
Tak, ale zarzuciłaś, że wystarczy, że pies na 5 minut ucieknie, a już zostaje wyłapany. A tak nie jest. Nikt ich nie szuka, ba - ustaliliśmy właściciela jednego pieska, który obecnie jest u Pana Maraszka, ale nie chce go odebrać!

Z dobrych wiadomości
- jeden piesek dzisiaj znalazł dom :) Super, że nie trafi do schroniska:):):) Zachęcam do adopcji i przypominam, że zabrany od Pana Maraszka pies zostanie wykastrowany na rzecz Urzędu Miejskiego oraz za darmo wykąpany w salonie TOP DOG. Dodatkowo, będzie miał 50% upust na uslugi w tym salonie. Zdjęcia psiaków na http://www.zwierzaki.wolsztyn.pl/

14
Wolsztyn / Odp: W sprawie wolsztyńskich czworonogów...a co...
« dnia: 23 Maj 2012, 15:59:03 »
A kogo to jest wina?Ani Pana Maraszka, ani Straży tylko właścicieli, którzy nie potrafią dopilnować swoich zwierzaków.
Nie zgodzę się z tym postem. Mija się z prawdą. Straż Miejska nie jeździ po mieście i nie rozgląda się czy biega gdzieś jakiś piesek, którego można by było złapać. Większość psów, które znajdują się u Pana Maraszka, znajduje się tam ponieważ ktoś zadzwonił do niego lub do Straży Miejskiej i zawiadomił, że błąkają się po ulicy lub, że przygarneli bezpańskiego psa i nie wiedzą co z nim zrobić. Po drugie nie wszystkie psy, które trafiają do Pana Maraszka są zadbane, właściciele ich nie szukają i przeważnie trafiają do schroniska. Więc nie zgodzę się, że są to zwierzaki które "na godzinkę" uciekły właścicielom.
Problem bezpańskich psów istnieje. A jeśli chodzi o fotki już są wstawiane - osobiście tego z Anią dopilnowałyśmy. Zdjęcia wszystkich psów, które są u Pana Maraszka są na stronie zwierzaki Wolsztyn. Pozdrawiam :)

15
Wolsztyn / Odp: W sprawie wolsztyńskich czworonogów...a co...
« dnia: 20 Maj 2012, 19:48:35 »
Hej. W chwili obecnej u Pana Maraszka znajduje się 6 psów. Pięć wyprowadziliśmy na spacer, jeden nie chciał wyjść z boksu. Jeśli chodzi o warunki - znajduje się tam 8 boksów. Teren wokół nich jest zadbany, trawka skoszona. W każdym boksie znajduje się porządna buda. Każdy pies miał jedzenie i wodę, boksy były czyste. Zrobiłam kilka zdjęć, niedługo je umieszczę.

Strony: 12 3 4