Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - PWL_MiKOL

Strony: 1
1
Inne tematy / Odp: Co sądzicie o Inter Marche ?
« dnia: 07 Listopad 2012, 14:42:38 »
Ja tam ostatnio zmian nie zauważyłem. Od czasu do czasu w stoisku mięsnym śmierdzi, trzeba uważać na sery, bo zdarzają się spleśniałe (i nie są to sery pleśniowe), ale na pozostałych "sektorach" jest ok i zmian nie zauważyłem. Nie da się ukryć, ruch jest zdecydowanie mniejszy niż w Biedrze czy Netto, w związku z czym nie ma takiej rotacji towaru, a to chcąc nie chcąc przekłada się na jego świeżość. Za to są tam takie produkty, których w innych sklepach dostać nie można, więc mimo wszystko z zakupów w IM nie zrezygnuję :)

2
Wolsztyn / Odp: co tam bedzie?
« dnia: 07 Listopad 2012, 14:29:04 »
JMK Sp. z o.o. - Opony Express

3
Wolsztyn / Odp: Estakada lokal na przyjęcie weselne??
« dnia: 13 Lipiec 2012, 13:09:15 »
Byłem kilka lat temu na weselu w Adamowie i bardzo dobrze je wspominam. Jedzenie było dobre, podawane błyskawicznie, kelnerki miały takie duże stoły na kółkach i podanie obiadu wszystkim gościom zajęło im kilka minut. Jednocześnie przyznaję, że doszły do mnie negatywne opinie o obecnym poziomie tego lokalu dlatego nasze wesele zorganizowaliśmy w innym miejscu. Bezwzględnie numer jeden w okolicy jest teraz Bernardowo w Obrze.

4
Wolsztyn / Odp: dobre jedzonko
« dnia: 26 Czerwiec 2012, 20:40:51 »
Zerknij przy najbliższej okazji do tej jadłodajni
http://swietnafirma.pl/nFirma.aspx?id=347405&s=x98jx3h&n=catering-bis--jakub-monko&miasto=--wolsztyn
Byłem tam kilka razy i zawsze jedzenie było pyszne, nie tylko tradycyjne potrawy. Najlepiej wspominam żołądki drobiowe w sosie koperkowym - po prostu pycha.

5
Wolsztyn / Odp: Strefa Kibica
« dnia: 16 Czerwiec 2012, 08:32:30 »
Życzyłbym sobie i wszystkim w strefie kibica mniej wymalowanych twarzy, a więcej ludzi chętnych do dopingowania. Widok pomalowanych twarzy i cyrkowych przebrań przeminie, a niezapomniana atmosfera pozostanie na zawsze w pamięci.

6
Bazar / Battlefield Bad Company 2 na PS3
« dnia: 06 Listopad 2011, 20:39:03 »
Zamienię grę BC2 (jak w tytule) stan bardzo dobry na inną grę PS3, najchętniej coś z Uncharted lub COD Modern Warfare 2.

Strony: 1