Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - andrew

Strony: 1
1
Czas Wolny / Kształcenie IT - systemy ERP
« dnia: 25 Styczeń 2015, 19:59:23 »
Szukam takiego kierunku studiów, który poruszałby wyłącznie zagadnienia systemów ERP. W Toruniu znalazłem Wyższą Szkołę Bankową, na której jest kierunek podyplomowo "Zintegrowane systemy informatyczne – SAP ERP", na tej stronie można sobie przeczytać opis: http://www.wsb.pl/torun/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/zintegrowane-systemy-informatyczne---erp
Widziałem, że bardzo dużo specjalistów z tej dziedziny potrzeba do pracy w Niemczech:

Cytuj
Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji  światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek jest jeszcze wyższy i sięga ok. 40%. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista z obszarów: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowań, dystrybucja  i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy, konsultant wdrożeniowy, architekt procesów businessowych i wiele innych. Jest to atut, który wykorzystany - może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy.

Czy znacie może jakąś uczelnię w Poznaniu która jest godna polecenia i kształci też w takim kierunku?

2
Inne tematy / Odp: Lidl czy jakiś inny market...
« dnia: 25 Styczeń 2015, 19:53:35 »
Również potwiedzam, lidl to fajny market.

3
Inne tematy / Odp: Trudna sytuacja finansowa - gdzie po pożyczkę ?
« dnia: 25 Styczeń 2015, 19:53:14 »
Najbezpieczniej pożyczać w banku.

4
Inne tematy / Odp: Czym oczyszczać twarz
« dnia: 25 Styczeń 2015, 19:52:59 »
Ja tam używam wody :)

5
Sport / Odp: Od czego zacząć? Siłownia
« dnia: 25 Styczeń 2015, 19:52:15 »
pozdrawiam, również życzę wytrwałości.

6
Inne tematy / Odp: Witam
« dnia: 25 Styczeń 2015, 19:51:21 »
Witajcie!

7
Sport / Odp: Od czego zacząć? Siłownia
« dnia: 02 Styczeń 2015, 01:44:53 »
Ja zacząłem od odpowiedniej diety. Czytałem na różnych forach wypowiedzi osób, które ćwiczą już kilka lat i mają doświadczenie w tej "branży". Na początek zacząłem trenować głównie hantlami i po prostu własnym ciałem. Robiłem różne ćwiczenia bez sprzętu. W internecie jest sporo poradników na ten temat. Wystarcz wpisać w google np. 'street workout'.

Efekty były bardzo fajne, ale brakowało wyćwiczenia niektórych partii mięśni. Na szczęście mam dużą piwnicę w domu i kupiłem sobie atlas - konkretnie taki http://www.redcoon.pl/B384558-Kettler-Delta-XL-7707-750_Atlasy - inwestycja dość spora, ale kiedy chcę to ćwiczę, nie muszę chodzić na żadną siłownię.

Strony: 1