Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - andrew

Strony: 1
1
Czas Wolny / Kształcenie IT - systemy ERP
« dnia: 25 Styczeń 2015, 19:59:23 »
Szukam takiego kierunku studiów, który poruszałby wyłącznie zagadnienia systemów ERP. W Toruniu znalazłem Wyższą Szkołę Bankową, na której jest kierunek podyplomowo "Zintegrowane systemy informatyczne – SAP ERP", na tej stronie można sobie przeczytać opis: http://www.wsb.pl/torun/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/zintegrowane-systemy-informatyczne---erp
Widziałem, że bardzo dużo specjalistów z tej dziedziny potrzeba do pracy w Niemczech:

Cytuj
Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji  światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek jest jeszcze wyższy i sięga ok. 40%. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista z obszarów: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowań, dystrybucja  i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy, konsultant wdrożeniowy, architekt procesów businessowych i wiele innych. Jest to atut, który wykorzystany - może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy.

Czy znacie może jakąś uczelnię w Poznaniu która jest godna polecenia i kształci też w takim kierunku?

Strony: 1