Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - lokalizator

Strony: 1
1
Czas Wolny / Odp: Pozycjonowanie www?
« dnia: 24 Lipiec 2019, 11:54:48 »
To bardzo dobry pomysł...pozwala na zwiększenie ruchu na stronie.

2
Inne tematy / Odp: szkło do kuchni nad blat
« dnia: 06 Marzec 2019, 15:41:38 »
Fajny pomysł z tym szkłem. :)

3
Inne tematy / Odp: Okna uzywane - gdzie w okolicy??
« dnia: 19 Grudzień 2018, 09:24:38 »
Przyznaję rację  - nie warto inwestować w używane okna, lepiej kupić nowe. Do okien dobrze jest zamontować takie moskitiery: https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-okien. Mają taki system, który pozwala na szybki i łatwy demontaż.

4
Inne tematy / Odp: Zakup samochodu
« dnia: 31 Lipiec 2018, 10:07:13 »
Ja zastanawiam się nad zakupem Audi Q7. Mam już nawet jednego upatrzonego u sprawdzonego sprzedawcy z Wielkopolski. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to po więcej szczegółów zapraszam na http://autorawicki.pl/.

5
Inne tematy / Odp: pieniądze na wyjątkowe wydatki
« dnia: 17 Kwiecień 2018, 08:05:38 »
Jak się nie chce samemu oszczędzać to potem tak jest. Pomijaj sytuacje nagłe jak awaria itp, ale jak słyszę czasami, że ktoś bierze kredyt albo co gorsza chwilówkę na remont mieszkania, czy nowy sprzęt, to otwiera mi się scyzoryk w kieszeni. Serio tak trudno przed planowymi działaniami sukcesywnie odkładać nawet drobną sumę pieniędzy. Pół roku temu robiłem generalkę mieszkania i taka  fototapeta most wiszący, płytki, nowe meble do kuchni i malowanie korytarza poszło za gotówkę po kilku miesiącach odkładania. Można? Można.

6
Czas Wolny / Odp: Jak oszczędzić na zakupach?
« dnia: 15 Wrzesień 2017, 08:27:12 »
Z tymi promocjami, to w dużej ilości przypadków nie jest tak kolorowo. No chyba, że śledzimy jakiś konkretny produkt przez długi czas i jesteśmy w stanie stwierdzić jak zmieniała się cena i czy to faktycznie promocja. Co do oszczędzania na zakupach, to zdecydowanie lista zakupów i nie wychodzenie poza nią, porównywanie produktów z różnych sklepów i kupowanie w Internecie. Tą ostatnią metodą chyba najbardziej da się przyoszczędzić i nie tylko pieniądze, ale i czas. Gdy robiliśmy remont nowego mieszkania, to wszelkie dodatki takie jak fototapety ścienne, lustra, dekoracje, dywany itp kupowalismy w sieci. Dzięki temu nie marnowalismy czasu na kilkudniowe jeżdzenie po sklepach, bo wszystko dało się porównać i wybrać w Internecie.

7
Inne tematy / Odp: APTEKI w Wolsztynie
« dnia: 03 Marzec 2017, 10:34:30 »
W ogóle z aptekami jest tak samo jak ze sklepami medycznymi stacjonarnymi albo nie ma tego co się chce albo trzeba czekać albo nie sprowadzą. Dlatego ja już większość rzecz kupuję online. Ostatnio szukając pieluchomajtek dla dorosłych jak zobaczyłem jakie są ceny w aptekach stacjonarnych to się za głowę złapałem. Dlatego zacząłem grzebać w necie i znalazłem dobry sklep medyczny gdzie ceny nawet doliczając koszta przesyłki nie są tak wysokiej jak w sklepach stacjonarnych. Jakby ktoś miał podobny dylemat do mnie to zostawiam link bo może komuś się przydać: http://abamedica24.pl/16-pieluchomajtki-dla-doroslych

8
Czas Wolny / Odp: Telefony
« dnia: 17 Luty 2017, 13:35:49 »
Każda rozmowa i sms/mms jest przechowywany na serwerach operatorów bodajże przez rok :D więc po co podsłuchiwać ? Tak robią tylko policjanci ale służby specjalne mają dostęp do archiwów ...

9
Czas Wolny / Odp: decyzja
« dnia: 17 Luty 2017, 13:34:40 »
Samotna matka z dzieckiem na 100%. O tym mówi nawet Papież :P Żeby nie odrzucać osób, które nie miały wpływu na swoje życie. Małżeństwo po rozwodzie też raczej może zostać chrzestnymi.

dokładnie nikt nie będzie raczej robił większych problemów.

10
Czas Wolny / Odp: usta
« dnia: 17 Luty 2017, 13:33:54 »
może to jakaś opryszczka ? Idź najlepiej do dermatologa, lekarz zna się najlepiej.

11
Czas Wolny / Odp: Motoryzacja
« dnia: 17 Luty 2017, 13:32:50 »
A ja mam już mój samochód marzeń, jest to BMW E36 coupe :D od zawsze chciałem mieć takie auto, dbam o niego jak mało kto, przynajmniej raz w miesiącu oddaję go do http://www.diamondcardetailing.pl/ aby wyczyścili mi w środku tapicerkę raz mi naprawiali lekko zarysowany lakier bo ktoś złośliwie tak myślę, na parkingu mi go zarysował i zrobili to tak fachowo, że nie ma nawet śladu :D

Strony: 1