Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - life

Strony: 1
1
Sport / Odp: Od czego zacząć? Siłownia
« dnia: 18 Styczeń 2015, 15:21:09 »
Ja jestem zdania, że prawdziwy, wykształcony trener nie powinien zaczynać treningów od sugerowania suplementacji. Warto zacząć od treningów opartych wyłącznie na sile własnego organizmu. Ja sam zacząłem biegać bez uzgadniania tego z kimkolwiek. Po prostu pewnego dnia założyłem dres, adidasy i wybiegłem do parku. Od tego dnia biegam i czuję się coraz silniejszy. Najpierw biegałem tylko na świeżym powietrzu, ale od kiedy zrobiło się zimniej to przekonałem się do siłowni. Teraz biegam na bieżni, plus zacząłem ćwiczyć na różnych sprzętach. Mimo że spodobało mi się na siłowni, to jednak zdecydowanie wolę bieganie w terenie. Na wiosnę planuję kupić sobie zegarek do biegania i na nim kontrolować swoje wyniki, bo spodobało mi się mierzenie własnych rekordów na bieżni :) Pozdrawiam i życzę wytrwałości wszystkim amatorom sportu!

2
Inne tematy / Odp: Czym oczyszczać twarz
« dnia: 14 Grudzień 2014, 15:49:40 »
Przede wszystkim musisz zrezygnować z używania zwykłego mydła do mycia twarzy. Najlepsze są specjalistyczne, delikatne żele do mycia, a później należy skórę odżywiać odpowiednimi kremami i złuszczać peelingami. Ja od czasu do czasu robię sobie też zabieg oczyszczający w domu, bo mam własny sprzęt do mikrodermabrazji. Gdy zaczęłam stosować te wszystkie kosmetyki i zabiegi, a także zmieniłam dietę to wygląd mojej cery się zdecydowanie poprawił ;)

3
Inne tematy / Odp: Dlaczego warto zbierać nakrętki?
« dnia: 02 Październik 2014, 17:03:03 »
Ja też zbieram - zero wysiłku, poświęcenia i KOSZTÓW, a można komuś pomóc - super ;)

4
Inne tematy / Odp: Trudna sytuacja finansowa - gdzie po pożyczkę ?
« dnia: 02 Październik 2014, 17:02:20 »
Może pożycz od kogoś z rodziny albo coś takiego. Lombard to już trochę hardcorowe wyjście

5
Sport / Odp: Ktoś może w siatkóweczkę gra?
« dnia: 02 Październik 2014, 16:58:50 »
Chętnie podłączę się pod zapytanie mojego Poprzednika - gdzie można swobodnie wynająć halę? Uwielbiam siatkówkę i mam nadzieję, że będę mógł potrenować grę z kolegami ze szkoły. Oczywiście koszt wynajmu też mnie interesuje. Przywykłem, że siatkówka nie wymaga ode mnie wielkich nakładów finansowych. Razem z kumplami z mojej amatorskiej drużyny kupiliśmy tylko porządne buty, koszulki meczowe i oczywiście dobrą piłkę i jesteśmy w pełni gotowi do walki, ale nie bardzo mamy gdzie trenować, tym bardziej teraz, gdy już kończą się ciepłe dni. Fajnie, żeby koszt wynajmu sali nie był zbyt wysoki. Liczę na odpowiedź.

Strony: 1