Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - karol

Strony: 1
1
Wolsztyn / Odp: Lekarz rodzinny
« dnia: 05 Sierpień 2014, 23:09:37 »
Należy pamiętać, że lekarz to też człowiek. Pani dr. Drożdzal leczy od kilku lat dwójkę moich dzieci i co do pracy tzn. podejscia, wywiadu, sposobu przedstawienia problemu mogę jedynie chylić czoło..no i podziękować ..Uwazam, że Pani Drożdżal jest świetnym lekarzem..

2
Wolsztyn / Odp: Praca w Wolsztynie, a raczej jej brak...
« dnia: 25 Listopad 2013, 13:55:10 »
Cóż zaczynając ten kierunek myślałem, że faceci będa mile widziani z uwagi na ich mała ilść a do  tego jestem szczerze przekonany, że faci są potrzebni na oddziale geriartcznym z wielu względów, a tu ...klapa

3
Wolsztyn / Odp: Praca w Wolsztynie, a raczej jej brak...
« dnia: 25 Listopad 2013, 13:49:34 »
dyskryminacja?? Byłem w tym ośrodku. Wyszła Siostra dyrektor, widzać mnie czyli faceta stwierdziła że ...woźnego juz mają ..powiedziałem, że jestem opiekunem itd ...Siostra odpowiedziała na to ...i tu nie napisze , by tej uroczej  Pani nie urazic..

4
Wolsztyn / Praca w Wolsztynie, a raczej jej brak...
« dnia: 25 Listopad 2013, 12:50:51 »
Zawód..OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ...Po wolsztynskim Medyku taki właśnie mam zawód. O prace pytałem wszędzie, odpowiedz brak etatów.Szczerze mówiąc praca w tym zawodzie daje wiele satyswakcji lecz nie wiele ludzi ma ochotę podjąć taką pracę, a szczególnie trzydziesto letnich facetów!!!
Mam 31 lat mam żone, dwoje dzieci, pracuje na szczęście w jednej z wolsztynskich fabryk lecz chciałbym pracować w w/w zawodzie,za tu się okazuje, że opiekunów nie trzeba dziwne to dla mnie bo ludzi starszych jest duuużo......

Strony: 1