Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - beretka

Strony: 1
1
Inne tematy / Body
« dnia: 16 Grudzień 2016, 19:41:44 »
Jestem fanką tego elementu garderoby. Zapisałam się na fitness i planuję na zajęcia chodzić w sportowej wersji body. Czy to dobry pomysł? Czy będzie mi w takim stroju wygodnie? (nigdy wcześniej nie chodziłam na fitness). Wiecie - chce się ubrać odpowiednio, ale przede wszystkim chce żeby mi było wygodnie. Druga sprawa to kwestia mojej lekkiej nadwagi. Jestem zdeterminowana by ukrywać moje wałeczki na brzuchu, a takie body -> http://magmac.pl/19-body-damskie świetnie opina ciało (nie widać zwisającego brzucha). Zawsze ubieram body właśnie żeby się "wyszczuplić". Niestety mam duże kompleksy związane z moim ciałem i taki zabieg polepsza mi samopoczucie.

2
Inne tematy / pomysł na biznes
« dnia: 08 Czerwiec 2016, 20:17:01 »
Znajoma otworzyła niedawno punkt pakowania prezentów w jednym z centrum handlowym w Poznaniu. Wynajmuje małą klitkę, w nim maleńki stół ze stojakiem na kolorowe papiery, folie, wstążki. Wszystko kupiła w jednej hurtowni opakowań ozdobnych http://www.rajapack.pl/opakowania-ozdobne/papier-do-pakowania-prezentow-celofan/papier-ozdobny.html . Początkowo kupowała gotowe kokardy samoprzylepne. Teraz już sama takie robi. Ludzie zmienili swoje upodobania i zamiast kwiatów wolą kupować coś konkretnego. Jak to mawiał mój wychowawca w liceum "kwiatka się nie wypije". Może to akurat nie trafiony argument, ale czy kwiaty chociaż najpiękniejsze zastąpią coś pożytecznego? Czy myślicie ze jest na takie coś miejsce u nas?

3
Sport / Odp: Ktoś może w siatkóweczkę gra?
« dnia: 07 Grudzień 2013, 21:00:21 »
No ja gram na przyklad, a gdzie zapraszasz?  :o

4
Czas Wolny / Jeździcie do Górzna na Festiwal "Przystań"
« dnia: 12 Październik 2013, 18:44:45 »
podobno jest tam fajna atmosfera

5
Sport / Odp: Polacy nic się nie stało
« dnia: 12 Październik 2013, 18:41:37 »
pewnie znowu będzie gadulstwo w TV o tym czy zmienić trenera czy nie. O dziwo Jan Tomaszewski nabrał wody w usta. Tak domagał się Fornalika i wywalenia Smudy. No ale ma sporo spraw w sądach wiec mu się nie dziwię

6
Inne tematy / Drogeria Rossman
« dnia: 12 Październik 2013, 18:37:17 »
Ciekawa jestem waszej opinii o drogerii Rossman. W zasadzie o tej całej firmie. Znajoma mieszka na wsi i jest skazana na zakupy w internecie. Wcale na to nie narzeka bo łatwo wybrać u nich towar są porady na forum i online i ciekawe artykuły. Ostatnio czytałam o tym że o zmarszczki nie powinno się dbać zapobiegawczo już od 20 roku życia. W wielu drogeriach raczej stara się wcisnąć klientowi cokolwiek. A tu rzeczowe i potrzebne porady .

Strony: 1