Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gonzo

Strony: 1
1
Gmina / Odp: Podziel się lokalnym newsem i walcz o nagrody!
« dnia: 21 Październik 2013, 10:42:11 »
Dzisiaj dobiega końca drugi etap konkursu „Podaj newsa” – wyłonionych zostanie kolejnych dwunastu finalistów z całej Polski, a już jutro startuje trzeci, ostatni etap, w którym można powalczyć o miejsce w finale. Wystarczy przez tydzień aktywnie polecać swoim znajomym najciekawsze newsy z regionu publikowane na stronie Gazety Lubuskiej, zdobywać punkty i walczyć w rankingu o pierwszą lokatę. Najlepszym rozdajemy tablety, a finaliści powalczą o wycieczkę do ciepłych krajów dla czterech osób.

Szczegóły zabawy są podane na stronie podajnewsa.pl.

2
Gmina / Podziel się lokalnym newsem i walcz o nagrody!
« dnia: 14 Październik 2013, 14:38:01 »
Cześć wszystkim!
Na stronie Gazety Lubuskiej jutro startuje drugi etap konkursu „Podaj newsa”, w którym za pomocą specjalnej aplikacji możecie polecać swoim znajomym najciekawsze informacje, publikowane na portalu. Dziś dobiega końca pierwszy etap konkursu, w związku z czym pierwsze tablety zostaną rozdane, a pierwsi finaliści wyłonieni ;)

Za każde podanie newsa dalej gromadzicie punkty na swoim indywidualnym koncie użytkownika. Newsy te mogą dotyczyć chociażby Wolsztyna, bądź Waszego najbliższego regionu. Nagrodami dla najlepszych są co tydzień tablety, a w finale wycieczka do ciepłych krajów dla czterech osób!

Wszystkie szczegóły macie podane na stronie www.podajnewsa.pl ;)

Strony: 1