Forum Wolsztyna

General Category => Inne tematy => Wątek zaczęty przez: Yertan w 28 Kwiecień 2018, 08:14:39

Tytuł: Jakie schody do domu?
Wiadomość wysłana przez: Yertan w 28 Kwiecień 2018, 08:14:39
mam do was prośbę, ponieważ potrzebuję wybrać jakieś schody do nowego domu i chciałbym aby były to najlepiej jakieś schody nowoczesne (http://www.perfectschody.com) prosiłbym was o pomoc i podsunięcie jakiś projektów. Możecie to dla mnie zrobić? Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc!
Tytuł: Odp: Jakie schody do domu?
Wiadomość wysłana przez: Rita w 23 Maj 2018, 08:04:04
Jeżeli o schody chodzi, wybór takich produktów na naszym rynku jest dzisiaj bardzo duży. Moim zdaniem jednak, jeżeli chcemy postawić na niebanalne, a zarazem wysokiej jakości rozwiązania, warto zapoznać się z ofertą producenta wyrobów ze stali nierdzewnej Kobamet http://www.kobamet.pl/oferta/schody-stalowe/ . Znajdziemy w niej m.in. schody stalowe, o ciekawej stylistyce, pięknie wykonane, które na pewno doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.
Tytuł: Odp: Jakie schody do domu?
Wiadomość wysłana przez: Marc28 w 18 Grudzień 2018, 12:00:34
Ja zastanawiam się nad pewnym rozwiazaniem jeśli chodzi o schody obok, których byłby położony kamień dekoracyjny. Schody mam drewniane i ma się to ładnie komponować, myślę zresztą , że tak to będzie ;)
Zastanawiam się jak to montować..
Znalazłem coś takiego - https://www.stonemaster.pl/instruktaz-montazu-i-porady-aranzacyjne-dla-kamienia-dekoracyjnego/komplementarny-system-montazu-kamienia-dekoracyjnego-stone-master/ . Czy macie jeszcze jakieś dobre instrukcje jeśli chodzi o ten temat? nie chciałbym tego zepsuć ;)
Tytuł: Odp: Jakie schody do domu?
Wiadomość wysłana przez: nubarim11 w 29 Styczeń 2019, 17:02:35
Najlepszą ofertę drzwi wejściowych znajdziecie na stronie http://www.drzwi-pasywne.pl/seria/drzwi-aluminiowe/ .