Forum Wolsztyna

General Category => Czas Wolny => Wątek zaczęty przez: Liber21 w 26 Luty 2018, 00:13:04

Tytuł: Siłownia
Wiadomość wysłana przez: Liber21 w 26 Luty 2018, 00:13:04
Chciałabym zacząć chodzić na siłownię. Interesuje mnie zrzucenie wagi i ogólne poprawienie wyglądu  Czyli w sumie interesuje mnie fitness. Zastanawiam się na co konkretnie się zapisywać aby mieć dobre efekty ale też gdzie.

To "gdzie" to w sumie nawet ważniejsze bo od czegoś trzeba zacząć  Interesuje mnie północ Łodzi. Myślałam nad Nową Gdynią https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym . Czy któraś z was może tam chodzi/chodziła i ma jakieś doświadczenia?
Zależy mi na dobrej atmosferze i tym by wszystko było dobrze zorganizowane.
Tytuł: Odp: Siłownia
Wiadomość wysłana przez: Rita w 07 Marzec 2018, 17:18:13
Przyznam się Wam szczerze, że sama wieki nie byłam na siłowni i teraz nawet nie bardzo bym wiedziała, jak się zabrać za ćwiczenia. Dlatego fajnie, że możemy ściągnąć sobie taką aplikację jak GymGang (http://www.gymgang.co) . Przede wszystkim jest ona przeznaczona dla trenerów personalnych, którzy dzięki niej mogą łatwiej zorganizować sobie pracę, czy też śledzić postępy swoich podopiecznych, ale również osób, które chcą efektywnie ćwiczyć pod okiem najbardziej zaufanych trenerów. W końcu nie ma to jak pomoc specjalistów, zgadzacie się?
Tytuł: Odp: Siłownia
Wiadomość wysłana przez: grupka w 23 Listopad 2018, 20:25:32
Ja chodzę od czasu do czasu na siłownię, ale teraz muszę się bardziej za siebie wziąć. Czytam dużo poradników https://www.marbo-sport.pl/Orbitrek-jak-cwiczyc-zeby-schudnac-cinfo-pol-150.html (https://www.marbo-sport.pl/Orbitrek-jak-cwiczyc-zeby-schudnac-cinfo-pol-150.html) żeby nauczyć się ćwiczyć efektywnie i szybko chudnąć