Forum Wolsztyna

General Category => Inne tematy => Wątek zaczęty przez: Yertan w 08 Luty 2018, 13:27:33

Tytuł: Jaki salon urody wrocław?
Wiadomość wysłana przez: Yertan w 08 Luty 2018, 13:27:33
Zastanawiam się nad delikatną zmianą wyglądu i w związku z tym będzie mi potrzebny jakiś dobry i sprawdzony salon urody wrocław (http://www.salonwroclaw.pl/index/). Czy może znacie taki, który możecie mi polecić? Będę wam bardzo wdzięczna za podanie jakiś konkretnych namiarów, ponieważ niedawno się przeprowadziłam do Wrocławia i nie bardzo jeszcze znam całą okolicę!
Tytuł: Odp: Jaki salon urody wrocław?
Wiadomość wysłana przez: Rita w 24 Październik 2018, 08:20:58
Jestem pewna, że w każdym mieście znajdziemy dobre salony urody. Sama póki co szukam miejsca, gdzie można byłoby wykonać stylizację rzęs, najlepiej produktami http://noblelashes.pl/ . A tak swoją drogą, wiecie, że 24-go października obchodzony był dzień stylistek rzęs ?:) Przy tej okazji wspomniana przeze mnie firma robiła bardzo fajną akcję OCzymZapomniałLeonardo , głównie w Krakowie. Może ktoś był tam w tym czasie i spotkał się z autkami z rzęsami, albo widział ich spot?
Tytuł: Odp: Jaki salon urody wrocław?
Wiadomość wysłana przez: Liber21 w 27 Październik 2018, 09:17:01
Jeśli chodzi o tego typu miejsca to oczywiście, że w każdym mieście da się znaleźć tego mnóstwo. Można także postarać się zakupić tego typu sprzęt i spróbować zrobić sobie samodzielnie różnego rodzaju zabiegi. Takich sklepów też jest trochę. Tak jak ten - https://www.poshlashes.com/pl,pesety.html gdzie jak widać można kupić nawet najdrobniejsze akcesoria. Warto zajrzeć.
Tytuł: Odp: Jaki salon urody wrocław?
Wiadomość wysłana przez: alama w 30 Listopad 2018, 02:34:20
Może zainteresuje kogoś z Was centrum medyczne Michalak Wrocław (https://lukaszmichalak.pl), ten lekarz ma bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o zabiegi na twarz i ciało, może zająć się również leczeniem urazów kostno-stawowych, także szeroki zakres usług. Uważam, że medycyna estetyczna to super sprawa i warto z niej korzystać, oczywiście z umiarem.
Tytuł: Odp: Jaki salon urody wrocław?
Wiadomość wysłana przez: Marc28 w 14 Grudzień 2018, 12:45:33
Ja się zastanawiam nad pewną inwestycją w salonie fryzjerskim. Chciałbym rozszerzyć swoją działalność i zatrudnić osobę, która będzie robiła rzęsy i paznokcie. Myślałem aby jedną z osób na to przekwalifikować wysyłając na szkolenia tutaj - https://www.poshlashes.com/pl,szkolenia.html . Co o tym myślicie? Wydaje mi się, że takie szkolenie to jednak dużo lepsza opcja niż jakieś kursy z internetu ;)