Forum Wolsztyna

General Category => Inne tematy => Wątek zaczęty przez: karinos83 w 19 Styczeń 2017, 11:40:31

Tytuł: Fajne blogi dla dziewczyn
Wiadomość wysłana przez: karinos83 w 19 Styczeń 2017, 11:40:31
Cześć. Macie może namiary na jakieś fajne blogi dla dziewczyn? Ja interesuję się modą, kosmetykami i tego typu "babskimi" tematami, dlatego chętnie szukam inspiracji w sieci. Ze swojej strony mogę zostawić Wam namiary na nail blog Indigo Nails https://www.indigo-nails.com/blog (https://www.indigo-nails.com/blog). Ciekawy i wart zobaczenia. A Wy co dorzucicie od siebie? :)
Tytuł: Odp: Fajne blogi dla dziewczyn
Wiadomość wysłana przez: luk25 w 01 Luty 2017, 11:07:46
chcesz czytać czy prowadzić swój?
Tytuł: Odp: Fajne blogi dla dziewczyn
Wiadomość wysłana przez: aralista w 17 Maj 2017, 13:43:37
Mnie się bardzo podobają relacje podróżnicze. Ostatni artykuł, który mnie zaciekawił był o nieudanym zdobyciu lodowca Gergeti: http://jarzabki.pl/wedrowka-cminda-sameba-oraz-lodowiec-gergeti (http://jarzabki.pl/wedrowka-cminda-sameba-oraz-lodowiec-gergeti). Ładne zdjęcia, ładnie zdania relacja z podróży - można się zaczytywać. Szczególnie jeśli podróż relacjonują fajni ludzie.
Tytuł: Odp: Fajne blogi dla dziewczyn
Wiadomość wysłana przez: Rita w 20 Maj 2017, 19:20:21
Sama też bardzo lubię czytać różnego rodzaju blogi przyrodnicze. Nie mniej jednak równie interesującym mnie tematem są także sport i aktywny tryb życia. W związku z tym często zaglądam na stronkę http://aktywnienaplus.pl/ (http://aktywnienaplus.pl/) , gdzie można znaleźć całe mnóstwo świetnych inspiracji, jak również porad dotyczących różnych form aktywności fizycznej czy suplementów, a nawet żywienia.