Forum Wolsztyna

General Category => Bazar => Wątek zaczęty przez: kobra w 20 Czerwiec 2015, 11:57:10

Tytuł: Zlecę wykonanie szyldu
Wiadomość wysłana przez: kobra w 20 Czerwiec 2015, 11:57:10
Witam wszystkich. Szukam kogoś kto wykonałby mi tablicę informacyjną w kamieniu. Ciężko mi znaleźć kogoś kto zechciałby się podjąć tego zadania. :-( Chodzi mi o mniej więcej coś takiego:
(http://fabrykareklamy.pro/file/2014/05/kredyt-bank.jpg)
fot. fabrykareklamy.pro
Jeśli chodzi o same wymiary i typ napisu oraz dokładnie określenie co to ma być za kamień - wolałbym to podać konkretnej osobie, najlepiej na maila, co zresztą chyba zrozumiałe. Potrzebowałbym na początku oszacowania takiej pracy (czyli ile to będzie kosztować) no i dogadania kilku innych szczegółów. Niestety nie za bardzo znam się na temacie szyldów / napisów / innych tego typu realizacji dlatego potrzebuję najpierw dokładnie dowiedzieć się jaki to będzie koszt. Możliwe że jeśli będzie "za drogo' to zmienię pomysł na coś tańszego w wykonaniu, ale nie chciałabym uprzedzać faktów. Na razie obstaję przy moim pomyśle gdyż taki wzór bardzo mi się podoba.
Tytuł: Odp: Zlecę wykonanie szyldu
Wiadomość wysłana przez: tomzszz w 21 Czerwiec 2015, 00:09:54
https://www.google.co.uk/search?q=nagrobki+wolsztyn&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=kPKFVf-7KoWuUe30geAB (https://www.google.co.uk/search?q=nagrobki+wolsztyn&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=kPKFVf-7KoWuUe30geAB)

Kopalnią wzorców może byc wolsztyńska nekropolia.